DZIECI GWIAZD

Tak wygląda córka Anny Wyszkoni. Pola ma już 12 lat i uderzająco przypomina swoją mamę

2024-06-11 15:35

Anna Wyszkoni jest nie tylko piosenkarką, ale przede wszystkim kochającą i troskliwą mamą. Ma starszego syna Tobiasza i młodszą córkę Polę, która uderzająco przypomina swoją mamę! Nastolatka skończyła 12 lat i mimo iż mama nie zabiera jej tak często na salony, to możemy oglądać jej najnowsze zdjęcia w mediach społecznościowych.

Ania Wyszkoni to piosenkarka, którą znają chyba wszyscy! Początkowo wokalistka zespołu Łzy, w którym śpiewała między innymi o słynnej Agnieszce. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy to wydała solowy singiel "Czy ten pan i pani" i to właśnie wtedy naszła ją chęć na rozpoczęcie kariery solowej. Za ten kawałek, Wyszkoni zdobyła drugą nagrodę w konkursie "Premier" na 46. KFPP w Opolu, gdzie została uhonorowana także Nagrodą Fotoreporterów i Dziennikarzy. Piosenka znalazła się na jej pierwszym solowym albumie "Pan i Pani", która pokryła się platyną. Płytę promowały także piosenki "Wiem, że jesteś tam", "Graj chłopaku, graj" oraz "Po to jesteś tu". Mimo kariery muzycznej, która poszła w bardzo dobrą stronę, Anna Wyszkoni ma też swoje prywatne życie. Jest kochającą mamą dwójki dzieci - syna Tobiasza i córki Poli. Co ciekawe, mocno angażuje się też w wychowywanie córki swojego partnera z jego poprzedniego związku.

QUIZ: Czy wiesz czyje to dziecko? Dopasuj zdjęcie do nazwiska sławnego rodzica

Ania Wyszkoni z wyjątkową płytą. Materiał TVP Info ciągnie się za nią do dziś!

Córka Anny Wyszkoni. Tak dziś wygląda Pola Durczak

Anna Wyszkoni po raz pierwszy została mamą w 2001 roku. To właśnie wtedy na świat przyszedł jej syn Tobiasz, który jest owocem jej małżeństwa z Adamem Pigułą, z którym jest rozwiedziona. Obecnie piosenkarka tworzy szczęśliwy związek ze swoim menedżerem Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę urodzoną w 2012 roku. Od czasu do czasu Wyszkoni pokazuje Polę nie tylko w mediach społecznościowych, ale wcześniej zdarzyło się jej nawet zapozować z dziewczynką na ściankach. Dziś nastolatka ma 12 lat i jest piękną blondynką jak jej mama - przekonajcie się sami, oglądając naszą galerię.