bracia Golec uOrkiestra

i

Autor: AKPA

gwiazdy i rodzice

Tak wygląda 85-letnia mama braci Golec. Łukasz i Paweł są do niej podobni?

2024-05-17 11:32

Bracia Golec na scenie muzycznej są aktywni od wielu lat, a Polacy ich uwielbiają! Niedawno mama najpopularniejszych bliźniaków w Polsce obchodziła 85. urodziny, a jej kochani synowie pochwalili się roześmianym zdjęciem rodzicielki w sieci. Jak wygląda mama braci Golec? Łukasz i Paweł są do niej bardzo podobni.

Bracia Golec to dwaj najpopularniejsi bliźniacy w polskim show-biznesie. Od lat tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Wszystko zaczęło się w 1998 roku, kiedy to Paweł i Łukasz Golec, razem z żoną Łukasza Edytą, założyli zespół Golec uOrkiestra. Na przestrzeni lat wylansowali wiele hitów, których słowa zna chyba każdy. Lornetka, Crazy Is My Life, Szarpany, Pędzą koniec, Słodycze, Górą Ty - to tylko kilka perełek z ich muzycznego dorobku. Bracia Golec są kojarzeni wszystkim nie tylko z muzyka, ale także z rodzinnym ciepłem i niesamowitą empatią. Często pokazują swoich bliskich, a niedawno mieli ważną okazję do świętowania. 25 marca 2024 roku ich mama Irena, obchodziła 85. urodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Ten szczegół odróżnia braci Golec. Od dziś będziesz wiedział, który to Łukasz, a który to Paweł

Anna Seniuk i Artur Barciś w Nic na siłę!

Mama braci Golec

Mama braci Golec jest bardzo ważną kobietą w ich życiu. Choć do tej pory artyści starali się nie pokazywać w mediach swojej rodzicielki, to z okazji jej 85. urodzin zrobili wyjątek. Na Instagramie zespołu Golec uOrkiestra pojawił się specjalny wpis, w którym Paweł i Łukasz złożyli swojej mamie Irenie najlepsze życzenia, a także wstawili jej zdjęcie. Na fotografii widać uśmiechniętą seniorkę w klasycznej ludowej stylizacji. Jak każda mama, również pani Irena jest niesamowicie dumna ze swoich synów, których w dużej mierze wychowała sama. Łukasz i Paweł Golec stracili ojca, gdy mieli 13 lat. Co ciekawe, świętej pamięci Stefan Golec grał kiedyś na klarnecie w orkiestrze Milowieckiej. 

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda mama braci Golec. Łukasz i Paweł są do niej podobni?

Listen on Spreaker.