Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę! Maja Golec jest bardzo podobna do ojca

i

Autor: AKPA Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę! Maja Golec jest bardzo podobna do ojca

GWIAZDY

Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę! Maja Golec jest bardzo podobna do ojca

2023-06-22 9:58

Paweł Golec, gdy wspólnie z bratem Łukaszem zakładał zespół Golec uOrkiestra miał 23 lata. Od 1998 roku bracia stworzyli takie hity, jak "Ściernisko", "Lornetka", czy "Górą ty". Jak się okazuje, nie tylko bliźniacy mają muzyczny talent. Córka Pawła Golca robi furorę w internecie za sprawą swojego głosu i swoimi interpretacjami znanych kawałków robi furorę. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat utalentowana 20-latka!

Spis treści

  1. Maja Golec - kim jest?
  2. Córka Pawła Golca - tak teraz wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę i uwielbiają ją w internecie! Sporą popularność zyskała na platformie z krótkimi filmikami, gdzie zebrała ponad 81 tysięcy polubień. Nie jest to dużo, ale pojedyncze filmiki mają od 20 do 600 tysięcy obejrzeń, a to już zdecydowanie robi wrażenie. Maja Golec, nie tylko może pochwalić się urodą, ale także świetnym głosem, za sprawą którego zajdzie bardzo daleko. Wydaje się, że nawet bez pomocy rodziców zrobi muzyczną karierę. Śpiewa wielkie hity i udowadnia, że muzyczny talent odziedziczyła po swoim ojcu i wujku. Być może niebawem będzie ważną częścią zespołu Golec uOrkiestra.

Dzieci Golców mają niezwykły talent! "Będziemy je wspierać z całej siły"

Pasztetowa, ciepły obiad, w tym zupa… Co jeszcze musi być w garderobie Golec uOrkiestra?

Maja Golec - kim jest?

Maja Golec jest najstarszą córką Pawła Golca i jego żony Katarzyny. Utalentowana wokalistka urodziła się w 2003 roku, co oznacza, że w 2023 obchodzić będzie 20. urodziny. Publicznie po raz pierwszy pojawiła się u boku swojego ojca, w czasie gali Fryderyki 2018. Pozowali i chętnie odpowiadali na pytania dziennikarzy. W tamtym czasie, to właśnie córka Pawła Golca wzbudziła największą sensację, ponieważ do tej pory bardzo rzadko pojawiała się na ściankach.

Maja Golec swoim doskonałym głosem wywołuje spore poruszenie na TikToku, ale także na Instagramie. Niedawno pokazała zdjęcia z koncertu "Maria i cały ten jazz", podczas gali 35-lecia BCK im. Marii Koterbskiej. Wystąpiła też, w czasie wydarzenia "Nie Bójmy się Uczuć - piosenki Jerzego Wasowskiego". Córka Pawła Golca ma też na koncie cover utworu "Po prostu bądź" grupy Maanam, czy "Toxic" od Britney Spears. Wydała także solowe kawałki takie jak "Ty wiesz" oraz "Na szczyt". Zwróćcie na nią uwagę, bo za sprawą ogromnego talentu będzie o niej bardzo głośno.

Córka Pawła Golca - tak teraz wygląda Maja Golec

Źródło: Córka Pawła Golca wyrosła na piękną kobietę! Maja Golec jest bardzo podobna do ojca