DZIECI GWIAZD

Tak ubiera się syn Edyty Górniak. Allan Enso nosi drogie markowe ciuchy

2024-02-23 9:24

Syn Edyty Górniak nigdy nie pozostawał anonimowy. Artystka często brała go ze sobą na imprezy firmowe i pokazywała w mediach społecznościowych. Dziś Allan nadal pokazuje się z mamą, a nawet występuje z nią na jednej scenie. Jego stylizacje przyciągają wzrok i widać, że są naprawdę bardzo drogie!

Syn Edyty Górniak to jej oczko w głowie. Artystka ma z nim bardzo dobre relacje i zawsze wspiera swoją dorosłą pociechę na każdym kroku. To samo można powiedzieć o Allanie, który często mówi publicznie jak ważna jest dla niego jego rodzicielka i jak bardzo ją kocha. Ich więź jest naprawdę wyjątkowa i bardzo bliska, czego może pozazdrościć im wiele osób. Z jednej strony nie ma się co dziwić, w końcu Edyta Górniak wychowała swojego syna sama. Jakiś czas temu było bardzo głośno o tym, że Allan zmienił nazwisko. 19-latek chciał tym samym odciąć się od swojego ojca, z którym w ogóle nie ma kontaktu, dlatego w miejsce nazwiska Krupa, pojawiło się jego nowe nazwisko Enso.

ZOBACZ TAKŻE: Allan Krupa nie jest jedyny. Nazwisko zmieniły także inne gwiazdy. Znamy powód!

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość

Drogie stylizacje syna Edyty Górniak. Tak ubiera się Allan Enso

Syn Edyty Górniak od zawsze pokazywał się z nią publicznie. Przez dłuższy czas były to tylko ścianki i imprezy medialne, jednak od jakiegoś czasu 19-latek pojawia się ze swoją mamą także na scenie. To właśnie tam można dostrzec, że ma wyczucie stylu i jak widać, interesuje się nie tylko muzyką, ale także modą. Często pokazuje się w niebanalnych stylizacjach i widać, że nie jest niczyją kopią, tylko ubiera w to, w czym czuje się wygodnie i dobrze. Można zauważyć, że Allan ukochał szersze ubrania i dodatki, ponieważ zawsze dopasowuje do danego stroju jeden z nich. Często jest to biżuteria, przeróżne okulary przeciwsłoneczne i galanteria. Oglądając jego zdjęcia z ulicy, można zauważyć, że często wybiera saszetkę, by nie tylko schować dokumenty, ale też dopełnić stylizacje. W naszej galerii możecie zobaczyć jak ubiera się syn Edyty Górniak. Allan Enso stawia na drogie ubrania i dodatki, więc można rzec, że ubiera się naprawdę luksusowo!