CIEKAWOSTKI O GWIAZDACH

Allan Krupa nie jest jedyny. Nazwisko zmieniły także inne gwiazdy. Znamy powód!

2024-01-18 14:29

Nie milkną echa po tym, jak syn Edyty Górniak postanowił zmienić swoje nazwisko. Allan (już nie Krupa) w taki sposób odciął się od swojego ojca, z którym od wielu lat nie ma kontaktu. Jednak czy wiedziałeś, że na zmianę nazwiska postawili także inni artyści z polskiego show-biznesu. Nie uwierzysz, co ich do tego skłoniło!

Nie jest tajemnicą, że syn Edyty Górniak od lat nie ma kontaktu ze swoim ojcem Dariuszem Krupą. Młody raper postanowił odciąć się od niego całkowicie i zdecydował się na zmianę nazwiska. Allan figuruje teraz nie jako Allan Krupa, lecz jako Alan Enso. Skąd pomysł na takie nazwisko? Okazuje się, że nazwa ta nie wzięła się z przypadku. Enso to artystyczny pseudonim syna Edyty Górniak, którym posługuje się w branży muzycznej. Lata temu podobnie było z Violettą Villas. To właśnie ona jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd, które posługiwały się pseudonimem artystycznym. Violetta, która zmarła w 2021 roku tak naprawdę nazywała się Czesława Gospodarek. To jednak nie koniec gwiazd, które eksperymentowały ze swoim nazwiskiem. Tomasz Kammel, Gosia Andrzejewicz, Borys Szyc, Jacek Stachursky i nie tylko. Lista jest naprawdę długa!

Allan Krupa ujawnia, ile zarobił na muzyce

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko

Mówi się, że imię i nazwisko to wizytówka każdego człowieka, jednak nie każdemu to odpowiada. Powodów może być wiele, dlatego też decydują się na zmianę. Kto oprócz syna Edyty Górniak postawił na zmianę nazwiska i dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.