PIĘKNY DOM

Tak mieszka Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. W ich domu rządzi czysta biel

2024-07-10 12:01

Mieszkają za miliony! Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dorobili się pięknego mieszkania w centrum Warszawy. Para urządziła ponad dwustumetrowy apartament z wielkimi oknami skierowanymi na panoramę stolicy. Jest jasno, stylowo i naprawdę przytulnie - sami zobaczcie ich piękne cztery kąty!

Przychodzi taki moment w życiu człowieka, że chce mieć swój upragniony dom. Tak było również u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, którzy tworzą szczęśliwy związek od wielu lat. Para wzięła ślub 26 grudnia 2014 roku, a owocem ich miłości są dwie córki - Janina (ur. 2009) i Helena (ur. 2018). Zakochani chcieli uwić sobie przytulne gniazdko i początkowo zdecydowali się na budowę domu. Ostatecznie zdecydowali się jednak sprzedać posiadłość i kupili w zamian 210-metrowy apartament na Pradze Południe w Warszawie. Skąd to wiemy? Maciej i Joanna często dzielą się kadrami ze swoich czterech ścian, a dodatkowo pokazywali remontowe etapy swoim fanom w mediach społecznościowych. Dzięki im relacjom wiemy, że apartament jest dwupoziomowy, a sufity są na wysokości aż 5 metrów.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Dowbor ODCHODZI z Polsatu. Spędził tam 20 lat!

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów!

Tak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Apartament Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej zlokalizowany jest w centrum Warszawy. Widok? Zapiera dech w piersiach, a z wielkich okien rozprzestrzenia się widok na panoramę stolicy. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że mieszkanie ulubionej pary celebrytów kosztowało prawie 3 miliony złotych i na remoncie wcale nie oszczędzali. Jak to się mówi - kto bogatemu zabroni? Tylko sami zobaczcie te piękne wnętrza i praktyczne rozwiązania z automatycznymi zasłonami w salonie. Tylko pozazdrościć!