Tajemnice miłości

i

Autor: Materiały prasowe TVN

Tajemnice miłości odcinki 1, 2, 3 streszczenia.

2021-09-01 11:49

Tajemnice miłości to nowy codzienny serial TVN, który pojawił się w jesiennej ramówce stacji. Emisja odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Serial można śledzić także w internecie. Tajemnice miłości online udostępnione zostają w serwisie Player. Sprawdźcie, co wydarzy się w w 1, 2 i 3 odcinku Tajemnic miłości.

Tajemnice miłości streszczenia odcinków 1, 2, 3 - co się wydarzy? O czym jest nowy serial TVN? Miłość to jedno z najważniejszych uczuć w życiu każdego człowieka. Może przytrafić się każdemu, niezależnie od okoliczności, etapu życia czy wieku. Czasami rodzi się przez całe lata, innym razem zaskakuje wybuchem nagłej namiętności. Dodaje skrzydeł, ale czasami też je podcina. Nierzadko też przewraca nasz świat do góry nogami i zmusza do trudnych wyborów. I naturalnie ma swoje tajemnice! Taka właśnie jest miłość, która spotyka bohaterów nowego serialu codziennego „Tajemnice miłości”. Wśród nich spotykamy małżeństwa, ale i pary będące w nieformalnych związkach, kochanków, jak i singli, których od zakochania dzieli jeden krok. Są autentyczni i pragną podążać za swoim uczuciem na przekór wszystkim i wszystkiemu. A wszystko to dla miłości! W końcu nie ma nic bardziej ekscytującego niż motyle w brzuchu.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Tajemnice miłości odcinek 1 streszczenie

Tytuł: W ostatniej chwili. 24-letnia Amelia przygotowuje się do ślubu, który ma się odbyć już za sześć tygodni. Wybranek Amelii – Paweł, jest zamożny, pracuje jako menedżer w dużej firmie swojego ojca, którą za parę lat odziedziczy i Amelia może mieć wszystko, o czym zamarzy. Młoda kobieta zamiast entuzjazmu czuje jednak zmęczenie – ma dość ślubnych przygotowań. Któregoś dnia, biegając po parku, Amelia zostaje napadnięta przez dwóch mężczyzn. Wciągają ją w krzaki i usiłują zgwałcić. Nagle za ich plecami pojawia się Kacper (30), który zmusza ich do ucieczki. Amelia wdzięczna swojemu wybawcy, rzuca mu się na szyję i pod wpływem impulsu całuje go. Gdy bezpiecznie wraca do domu, orientuje się, że nie potrafi zapomnieć o Kacprze. Młoda kobieta czuje, że za wszelką cenę powinna odnaleźć nieznajomego, by przekonać się, czy nie popełnia największego błędu w życiu. Premiera 1 września w TVN.

Tajemnice miłości odcinek 2 streszczenie

Tytuł: Miłosny horoskop. 40-letnia Anna od wielu lat pracuje w redakcji portalu towarzyskiego i pisze horoskopy miłosne. Właśnie odpisuje Borysowi, że niebawem pozna kobietę swojego życia. Kolejnego dnia w redakcji oblewa kawą… Borysa. Okazuje się, że mężczyzna jest nowym dyrektorem, który chce wprowadzać zmiany w portalu. Poprosił Annę o horoskop, bo sprawdzał, jak działa redakcja. Anna i Borys przez pierwsze dni znajomości kłócą się o horoskopy. Borys uważa, że trzeba je wyrzucić, bo i tak nikt ich nie czyta i nikt w nie nie wierzy. Anna broni swojej działki i przekonuje nowego dyrektora, że horoskopy muszą zostać. Któregoś dnia Borys podwozi Annę do domu, kiedy ta zostaje ochlapana przez autobus. Anna, by się odwdzięczyć, przynosi mu na drugi dzień śniadanie. Między Anną i Borysem coraz bardziej iskrzy, w końcu rozpoczyna się ich płomienny romans skrzętnie ukrywany w pracy. Anna jest w szoku, gdy przyjeżdżając niespodziewanie do Borysa, zastaje u niego 21-letnią Andżelikę, asystentkę redakcji, w szlafroku, po kąpieli... Premiera 2 września w TVN.

Tajemnice miłości odcinek 3 streszczenie

Tytuł: Podwójny blef. Norbert prowadzi wraz z bratem Maćkiem warsztat samochodowy specjalizujący się w detailingu luksusowych samochodów. Któregoś dnia Norbert postanawia przejechać się luksusowym samochodem należącym do jednego z klientów. Jadąc, zauważa piękną kobietę, Weronikę, która złamała szpilkę i z trudem idzie poboczem. Norbert proponuje, że ją podwiezie. Okazuje się, że Weronika była właśnie na bardzo nieudanej randce, na dodatek padł jej telefon i nie mogła zamówić taksówki, dlatego postanowiła wrócić do domu na piechotę. Weronika jest pod wrażeniem samochodu Norberta, który kłamie, że należy do niego i podaje się za rekina biznesu. Okazuje się, że dom Weroniki to luksusowa willa, a ojciec kobiety jest potentatem mrożonek. Norbert umawia się z Weroniką na randkę. Bojąc się, że nie będzie chciała umawiać się z mechanikiem, Norbert zaczyna się zapożyczać, by podtrzymywać wizerunek bogacza. Chce rozkochać w sobie Weronikę, by jego status materialny nie miał już dla niej znaczenia. Jak zareaguje Weronika na wieść, że Norbert nie jest milionerem? Premiera 3 września w TVN.

Źródło: Tajemnice miłości odcinki 1, 2, 3 streszczenia.