Tadeusz Sznuk

i

Autor: AKPA

1 z 10

Tadeusz Sznuk - wiek, żona, choroba, ile zarabia, wykształcenie, rodzina, młody, córka

2023-12-11 8:25

Życie prywatne Tadeusza Sznuka interesuje wiele osób. Kim jest prowadzący "Jeden z dziesięciu"? Jak zaczęła się jego przygoda z telewizją? Mało kto wie, ale Tadeusz Sznuk nie ma wykształcenia dziennikarskiego. Skończył elektronikę, a w dodatku jest licencjonowanym pilotem. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Tadeusz Sznuk - wiek, wzrost
  2. Tadeusz Sznuk - żona, dzieci
  3. Tadeusz Sznuk - wykształcenie
  4. Tadeusz Sznuk - zarobki
  5. Tadeusz Sznuk - choroba

Tadeusz Sznuk - wiek, żona, choroba, zarobki: takie frazy najczęściej wyszukiwane są przez internautów. Jeśli zastanawiacie się kim jest Tadeusz Sznuk, dobrze trafiliście. To polski dziennikarz, któego widzowie Telewizji Polskiej bardzo dobrze znają z programu "Jeden z dziesięciu". Sznuk prowadzi go nieprzerwanie od 1994 roku, dlatego nic dziwnego, że stał się prawdziwą ikoną mediów. Tadeusz Sznuk to nie tylko prezenter i prowadzący, ale także znakomity lektor filmów dokumentalnych oraz audiobooków. Na początku swojej kariery pracował jako lektor i reporter, był związany z Polskim Radiem, a w latach 70. rozpoczął pracę z TVP. Był jednym z prezenterów programu Studio 2, a także prowadził programy "Świadkowie", "Progi i bariery", a także koncerty Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W 1994 roku zaczął prowadzić teleturniej "Jeden z dziesięciu" emitowany najpierw w TVP2, a od 2018 roku w TVP1. Jest jedynym prowadzącym, którego przez cały czas trwania programu, nikt nie zastąpił. Co ciekawe w 2002 wspólnie z Grażyną Bukowską prowadził w TVP pierwsze wydanie porannego magazynu Pytanie na śniadanie.

Mariah Carey niczym Maryla Rodowicz? Ten filmik rozbawił polskich internautów

Tadeusz Sznuk - wiek, wzrost

Ile lat ma Tadeusz Sznuk? Polski dziennikarz urodził się 16 lipca 1943 roku w Kielcach i jak łatwo można obliczyć ma 80 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Tadeusz Sznuk jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Tadeusz Sznuk - żona, dzieci

Czy Tadeusz Sznuk ma żonę i dzieci? Dziennikarz trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, jednak z medialnych doniesień wiemy, że ma żonę i dzieci. Jego synowie to absolwenci studiów informatycznych, którzy w tej branży pracują, zaś córka jest psychologiem społecznym i pracuje w branży reklamowej.

Tadeusz Sznuk - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Tadeusz Sznuk? Ta informacja niezwykle interesuje wiele osób. Tadeusz Sznuk w latach młodzieńczych ukończył XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie, a następnie ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej z tytułem zawodowym magistra inżyniera elektronika. Mało kto wie, ale dziennikarz przez dziesięć lat pracował w zawodzie inżyniera, a dopiero w latach 1959-1964 zaczął pracować jako lektor i reporter Rozgłośni Harcerskiej. Warto również wiedzieć, że Tadeusz Sznuk jest licencjonowanym pilotem samolotów i śmigłowców. Zna się bardzo dobrze na helikopterach i samolotach, a dodatkowo prowadził i komentował różne imprezy lotnicze.

Tadeusz Sznuk bez powodzenia kandydował w wyborach do Senatu PRL w roku 1989, jako kandydat niezależny w województwie warszawskim, zdobywając 155 tysięcy głosów.

ZOBACZ TAKŻE: 1 z 10 - wynik uczestnika rekordem wszech czasów! Pan Artur to prawdziwy geniusz

Tadeusz Sznuk - zarobki

Ile zarabia Tadeusz Sznuk? Zarobki osób publicznych to temat, który przewija się w mediach w kółko. Jest to oczywiście prywatna sprawa dziennikarza, jednak jakiś czas temu w sieci krążyły pogłoski, że zarobki Tadeusza Sznuka za jeden odcinek "Jeden z dziesięciu" mieszczą się w przedziale od 2500 do 3000 złotych.

Tadeusz Sznuk - choroba

Na co choruje Tadeusz Sznuk? Taka fraza pojawia się w wyszukiwaniach w Google. Możecie być spokojni. Dziennikarz ma się dobrze i cały czas możemy oglądać go w programie "Jeden z dziesięciu", który prowadzi od 1994 roku. Co ciekawe jakiś zaś temu jeden z uczestników programu, zdradził jak wygląda praca na planie zza kulis. Podobno prowadzący od czasu pandemii trzyma dystans fizyczny od graczy. Nie rozmawia z nimi w przerwie między etapami, ani po. Powód? Jak stwierdził uczestnik Wiktor Strzelczyk, w czasie odcinków pandemicznych jakiś zawodnik miał zarazić Tadeusza Sznuka COVID-em.

Sonda
Lubisz oglądać "Jeden z dziesięciu"?