Cleo

i

Autor: Radio SuperNova

Szybkie Pytania - Cleo gościem odcinka. Czy zawalczyłaby na Fame MMA? [WIDEO]

2022-06-30 8:46

Cleo jest jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych wokalistek w naszym kraju. To właśnie ona daje czadu nie tylko na scenie, ale także w The Voice Kids, gdzie od drugiej edycji wciela się w rolę trenerki. Zastanawiacie się ile najszybciej jechała samochodem i czy zawalczyłaby w oktagonie na Fame MMA? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie Szybkie Pytania z Cleo!

Szybkie Pytania to rozrywkowy format Radia SuperNova, w którym występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od prowadzącego show - Pawła Wiszniewskiego. Dzięki tej zabawie nie tylko dobrze się bawią, ale także zdradzają swoje największe tajemnice. W Szybkich Pytaniach gościł już Gromee, Sobota, Bryska, Smolasty, Viki Gabor, Marien czy też Sławomir, a teraz przyszła pora na najpopularniejszą i na najbardziej lubianą piosenkarkę. Mowa o Cleo, która czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, a dowodem na to są jej piosenki oraz kolorowe teledyski. Nie można również zapomnieć o The Voice Kids, gdzie Cleo wciela się w rolę trenerki dając czadu na czerwonym fotelu.

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...

Cleo - Szybkie Pytania

Cleo to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Gwiazda przed naszymi kamerami odpowiedziała na wiele pytań, dzięki czemu poznaliśmy ją jeszcze bliżej! Zastanawiacie się którym z żywiołów mogłaby być? Ile najwięcej jechała samochodem? Co ekstremalnego chciała zrobić, ale tego nie zrobiła? Albo kto jej zdaniem lepiej tańczy - Donatan czy Kwiatkowski? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej! Paweł Wiszniewski nieźle ją przepytał!

Szybkie pytania - Cleo