Sylwia Grzeszczak

i

Autor: WBF

Sylwia Grzeszczak królową dżungli. W takim wydaniu fani ją pokochają!

2022-02-24 12:21

Na ten dzień od dawna czekali wszyscy fani wokalistki. Sylwia Grzeszczak oficjalnie obwieściła, kiedy swoją premierę będzie miała jej najnowsza piosenka. Do sieci trafił nawet kilkusekundowy zwiastun teledysku. Czy podobnie do Katy Perry artystka stanie się na jego potrzeby królową dżungli?

Sylwia Grzeszczak - nowa piosenka wokalistki to coś, na co fani czekają od dawna. Chociaż ciężko w to uwierzyć, od premiery ostatniego singla artystki Prawda o nas minął już prawie rok! Piosenka podbiła listy przebojów w całej Polsce, a zrealizowany do niej wideoklip wygenerował blisko 10 milionów odsłon. Dobra wiadomość jest taka, że najnowszy utwór utalentowanej artystki będzie miał swoją premierę lada dzień. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Sylwia Grzeszczak ogłosiła, że piosenka Dżungla ukaże się już w najbliższy piątek, 25 lutego 2022 roku. Gwiazda udostępniła nawet krótki fragment teledysku, który będzie promował kompozycję. Jak można się było spodziewać, wielbiciele jej talentu są w siódmym niebie! Czyżby szykował się największy powrót muzyczny tego roku? Sprawdźcie reakcje fanów piosenkarki.

Sonda
Czekasz na nowości od Sylwii?

Nowa piosenka Sylwii Grzeszczak

Po zakończeniu przygody z programem The Voice of Poland Sylwia Grzeszczak skupiła się na nagrywaniu nowej muzyki, a efekty usłyszymy za chwilę. Piosenka Dżungla pojawi się w sieci już 25 lutego. Fani przebierają nogami z niecierpliwości.

Będzie ogień ????

Już nie mogę się doczekać, chyba sobie wezmę wolne w pracy ??

Niezły klimat?? - piszą.

Czekacie na Sylwię w nowym wydaniu?

Sylwia Grzeszczak dzwoniła do uczestników o 1 w nocy? Wyznała prawdę!
Źródło: Sylwia Grzeszczak królową dżungli. W takim wydaniu fani ją pokochają!