Doda

i

Autor: AKPA Doda

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem? [GWIAZDY]

2022-12-31 9:01

Najhuczniejsza impreza tego roku zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez Telewizję Polsat. Kogo zobaczymy na scenie? Wiemy kto poprowadzi Sylwestra z Polsatem, a kto zaśpiewa swoje największe hity!

Spis treści

  1. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - bilety
  2. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - kto wystąpi
  3. Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - prowadzący

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 to koncert organizowany przez Telewizję Polsat, który dostarczy widzom gorącą rozrywkę w domowym zaciszu! Już w sobotę 31 grudnia o godzinie 20:00 będziemy świadkami niesamowitych występów gwiazd na wielkiej scenie w Parku Śląskim w Chorzowie. Widzowie wyruszą w niezapomnianą, a w dodatku muzyczną podróż i hucznie przywitają Nowy 2023 Rok przed telewizorami. Sylwester z Polsatem 2022 to nie tylko polskie hity, przy których chce się tańczyć, ale także wiele niespodzianek przygotowanych przez wspaniałych prowadzących. Kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem? Na scenie zobaczymy znane i lubiane nazwiska z polskiej branży muzycznej!

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz odmrożona w reklamie sklepu. Pokolenie Z skacze z radości!

Szybkie pytania - Doda

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na Sylwester z Polsatem 2022? Wiele osób chciałoby przywitać Nowy Rok z Polsatem na żywo w towarzystwie blisko 20 gwiazd i topowych muzycznych zespołów! W związku z tym poszukiwane są bilety na Sylwestrową Moc Przebojów 2022. Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobre informacje! Wejście na Sylwestra z Polsatem jest całkowicie darmowe!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - kto wystąpi

Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022? Gwiazdy które pojawią się na Sylwestrze z Polsatem, zafundują widzom niebanalne widowisko muzyczne prosto z Parku Śląskiego. Na scenie zaśpiewa między innymi:

To jednak nie koniec niespodzianek! Sylwester bez Maryli, to jak Święta bez Kevina! - apelowali widzowie, gdy w 2020 roku pojawiły się informacje, że artystka nie zaśpiewa podczas sylwestrowej nocy. W tym roku mogą być spokojni. Królowa polskiej estrady wystąpi na kosmicznym Sylwestrze w Polsacie - na scenie nie będzie jednak sama! Razem z nią pojawi się Doda i Cleo. Artystki już od dłuższego czasu pracują nad tym występem i wspólnie dopinają każdy szczegół. Gdy Trzy Królowe połączą siły, efekt z pewnością będzie spektakularny!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - prowadzący

Kto poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów 2022 w Polsacie? To żadna tajemnica! Sylwestrowe wydarzenie w Polsacie poprowadzą:

  • Paulina Sykut-Jeżyna
  • Krzysztof Ibisz
  • Marcelina Zawadzka
  • Adam Zdrójkowski
  • Agnieszka Kołodziejska.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak ma najlepsze nogi w show-biznesie? Fani na ten widok oszaleli!

Sonda
Która impreza lepiej się zapowiada: Sylwester z TVP czy z Polsatem?