Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program. Co się będzie działo w Polsacie?

i

Autor: WBF Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program. Co się będzie działo w Polsacie?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program. Co się będzie działo w Polsacie?

2021-12-09 15:09

Po dwuletniej przerwie Polsat wraca na Stadion Śląski, by wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku, Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie! Pełni optymizmu i radości możemy się spotkać i razem tanecznym krokiem przywitać Nowy Rok! Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 będzie niezapomniana! Czas na ostatnią wyjątkową zabawę w tym roku. Z przytupem oraz w szampańskich humorach przywitajcie kolejny rok! Pozwólcie dać się porwać w tę wyjątkową muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity lat i dekad!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program

Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia o godzinie 20:00! Nowy Rok przywitają z nami największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra dla Was Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca! Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Będą miedzy innymi:

  • Dawid Kwiatkowski
  • Viki Gabor
  • Doda
  • Cleo
  • Danzel
  • Bajm
  • Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M
  • Dr Alban
  • Paweł Domagała

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo! Imprezę poprowadzą między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon. Za organizację odpowiada Music Company.

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?
Źródło: Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 - program. Co się będzie działo w Polsacie?