Swinger

i

Autor: materiały prasowe

Swinger jak torpeda! Po zaskakującej TikTokerce czas na coś lekkiego w dyskotekowych klimatach

2022-09-19 9:43

Swinger jest jak torpeda! Po zaskakującej "TikTokerce" przyszedł czas na coś lekkiego w dyskotekowych klimatach. Utwór jest skoczny, a linia melodyczna niezwykle zaskakuje. Chwytliwy refren oraz imprezowy tekst sprawia, że singiel idealnie pasuje na każdą dyskotekę, gdzie królują one - kobiety.

Swinger to pseudonim artystyczny Piotra Szostka. Został on wymyślony przez jego żonę. Piotrek pochodzi z Częstochowy, jednak od wielu lat mieszka w Wiedniu wraz z żoną i dzieckiem. Muzyka w życiu Swingera pojawiła się, gdy wokalista miał zaledwie 13 lat, wtedy zaczął komponować pierwsze muzyczne brzmienia. Pseudonim Swinger Piotrek używa tylko w świecie disco polo. Przyjaciele bardzo często zwracają się do niego Eddie lub Ed.

Piotr jako Swinger dał się poznać słuchaczom disco 8 listopada 2019 roku, kiedy to na łamach wytwórni Lemon Records opublikował debiutancki singiel pt. „Lody”. Teledysk w serwisie YouTube odtworzono ponad 36 mln razy, a licznik cały czas odnotowuje nowe przychody.  Swinger od tamtej pory nie zwalnia tempa i dostarcza nam dużo pozytywnej energii w swoich coraz to nowszych produkcjach.   

Wywiad z Masters

Swinger - Zakochane

"Zakochae" to nowość, która zaskakuje i pokazuje, że Swinger ma głowę pełną pomysłów. To energiczna, rytmiczna, traktowana z przymrużeniem oka opowieść o dziewczynach, które często wracają do domu pijane, są zakochane i są mistrzyniami podrywu, bowiem kuszą swoją urodą czy mocną, ładną szminką na ustach. „Zakochane” to również spojrzenie na teraźniejsze nastolatki, które nie myślą o powrocie do domu, zdecydowanie bardziej wolą balować bez granic. Można powiedzieć, że taki styl bycia to ich priorytetowy cel. Nowość, którą przygotował częstochowski artysta należy oczywiście traktować z dystansem i przymrużeniem oka. Utwór jest skoczny, a linia melodyczna niezwykle zaskakuje. Chwytliwy refren oraz imprezowy tekst sprawia, że singiel idealnie pasuje na każdą dyskotekę, gdzie królują one - kobiety.

Swinger opublikował nowość wraz z teledyskiem, który nakręcony został po części w studiu Coś Się Wymyśli Studio oraz w plenerze. W klipie oprócz sportowego auta m-ki Mustang zobaczymy modelkę znaną z pierwszego teledysku Swingera, czyli „Lodów”.  Za realizację teledysku odpowiada Short Film Teledyski.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?