SuperNova Smaży na Plaży - piąty tydzień konkursu

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova Smaży na Plaży - piąty tydzień konkursu

SuperNova Smaży na Plaży - piąty tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

2022-08-03 11:08

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, który trwa w najlepsze. Za nami piąty tydzień zabawy, podczas której poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Do kogo powędrowały boxy z letnimi niespodziankami? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i opisy osób, które zachwyciły nas swoimi wakacyjnymi zgłoszeniami!

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, który trwa do piątku 19 sierpnia 2022 roku. To zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i gdzie nas słuchasz, a my nagrodzimy Cię niesamowitą niespodzianką! Jeśli zachwycisz nas swoim zdjęciem, masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje lub nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Co zrobić by wygrać? To banalnie proste a zasady znajdziesz na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl. Do wygrania jest torba termiczna, bidon, daszek, okulary przeciwsłoneczne, parawan, mgiełka do ciała i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN!

Za nami piąty tydzień konkursu, podczas którego poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Jakimi zdjęciami nas oczarowali? Niektórzy solidnie odpoczywali podczas urlopu, a inni swój odpoczynek zamienili na solidną robotę! Obejrzyjcie poniżej naszą galerię i zobaczcie, jak słuchacze Radia SuperNova smażą się na plaży... i nie tylko!

WSHV - Doda bez cenzury