RODZICE GWIAZD

Stefano Terrazzino pokazał mamę. Widać, że mają wyjątkową relację

2024-03-27 9:11

Stefano Terrazzino jest ostatnio bardzo zapracowany, jednak w tym wszystkim nie zapomina o swoich bliskich. Mężczyzna znalazł chwilę i spotkał się ze swoją ukochaną mamą na kawie, a ich wspólne zdjęcia są naprawdę urocze! Tancerz jest podobny do mamy?

Stefano Terrazino zyskał popularność w Polsce, dzięki roli tancerza w Tańcu z Gwiazdami. Polacy od razu pokochali go za jego ciepło, uśmiech i talent. Szybko okazało się jednak, że mężczyzna ma smykałkę nie tylko do tańca, który trenuje od 16. roku życia, ale także do śpiewu. Najpierw zafascynowany rolą Patricka Swayze w filmie Dirty Dancing, chciał zostać tancerzem i po latach spełnił swoje marzenie, a w 2008 roku wydał debiutancki album studyjny. Rok później został solistą w teleturnieju TVP1 "Jaka to melodia?", natomiast w 2015 roku zwyciężył w finale trzeciej edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz widzowie mogą ponownie oglądać go w tej roli w jubileuszowej edycji show.

ZOBACZ TAKŻE: Allan Krupa pokazał ukochaną w bikini. Od Nicol trudno oderwać wzrok. Takiego wypoczynku można im tylko pozazdrościć!

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Stefano Terrazzino z mamą

Biorąc udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" trzeba liczyć się z ogromnym zaangażowaniem. Próby, szkolenie swoich umiejętności głosowych pod okiem Agnieszki Hekiert, ale także odtwarzanie ruchów scenicznych i mimiki wylosowanych gwiazd. Nie można zapomnieć także o dniu, w którym odbywają się nagrania i który jest niesamowicie wymagający, bowiem uczestnicy show od porannych godzin są charakteryzowani na danego artystę. To wymaga sporo czasu i cierpliwości, ale Stefano Terrazzino w tym wszystkim nie zapomina też o swojej mamie, z którą ma niesamowicie ciepłą relacje. 

Stefano Terrazino jest synem Sycylijczyków - Antonio Terrazzino i Giovanny Giglio, którzy jeszcze przed jego narodzinami wyjechali z kraju i zamieszkali w Mannheim (Niemcy), gdzie zajęli się prowadzeniem restauracji. Co ciekawe, Stefano po urodzeniu został zarejestrowany jako Alessandro Giglio, lecz później za namową rodziny zmieniono mu dane osobowe na Stefano Terrazzino. Tancerz ma dwóch młodszych braci - Vincenza oraz Marca, który jest piłkarzem Lechii Gdańsk. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Stefano Terrazzino z mamą. Tancerz to kropla w krople pani Giovanna!