Squid Game w prawdziwym życiu u Rezigiusza. Kiedy premiera na YouTube?

i

Autor: Kadr z filmu NOC W OPUSZCZONYM SZPITALU! EDYCJA HALLOWEEN! z kanału ReZigiusz Squid Game w prawdziwym życiu u Rezigiusza. Kiedy premiera na YouTube?

Squid Game w prawdziwym życiu. Kiedy premiera na YouTube?

2021-11-19 10:28

Squid Game to jeden z najpopularniejszych seriali 2021 roku. Produkcja Netflixa zrobiła ogromną furorę nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Powstało wiele wersji internetowych, natomiast największą rozgrywkę postanowił zorganizować ReZi. Kiedy premiera polskiego Squid Game w prawdziwym życiu na YouTube? Zdradzamy szczegóły.

Squid Game w prawdziwym życiu u Rezigiusza. Kiedy premiera na YouTube? Squid Game to koreański serial, w którym osoby z długami rywalizują ze sobą w prostych podwórkowych grach. Ważne jest to, że osoby wyeliminowane z rozgrywki umierają, a osoba która wygra całą rozgrywkę otrzymuje zawrotną kwotę na specjalnie przygotowanym koncie. Powstało bardzo dużo wersji na świecie, które zostały zorganizowane przez YouTuberów. Bardzo często wykonywali zadania z produkcji Netflixa w gronie przyjaciół. W naszym kraju największy Squid Game w prawdziwym życiu zorganizował Remigiusz Wierzgoń, który znany jest jako ReZi. Kiedy premiera tego projektu w serwisie YouTube?

Młodzieżowe słowa roku 2021 - co oznacza rel, mrozi, ez, cringe? Jak dobrze znasz ten slang?

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Squid Game w prawdziwym życiu u Rezigiusza. Kiedy premiera na YouTube?

Remigiusz Wierzgoń to jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Na swoim kanale ma ponad 4 miliony subskrypcji, a jego filmy gromadzą miliony wyświetleń. Influencer postanowił zorganizować największą wersję Squid Game w prawdziwym życiu w naszym kraju. Przygotował również nagrodę pieniężną dla zwycięzcy - 10 tysięcy złotych. Kiedy będzie można obejrzeć projekt Reziego na YouTube? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

Black Friday i Cyber Monday. Kiedy są wyprzedaże 2021? Czym się różnią te dwa dni?

Premiera Squid Game w prawdziwym życiu na kanale Reziego odbędzie się w piątek, 19 listopada 2021 roku, punktualnie o godzinie 16:00.

Źródło: Squid Game w prawdziwym życiu. Kiedy premiera na YouTube?