Sonia Szklanowska

i

Autor: materiały prasowe Sonia Szklanowska

Sonia z Hotelu Paradise 2 nagrała nową piosenkę! Bąbelkowe Truskawki hitem nadchodzącego lata?

2022-05-17 12:41

Sonia Szklanowska gwiazda Hotelu Paradise 2, wydała swój nowy singiel, który nosi tytuł Bąbelkowe Truskawki. To piosenka, która od razu kojarzy się z wakacjami, ciepłymi dniami i oczywiście miłością. Szykuje się hit nadchodzącego lata? Przekonajcie się sami!

Sonia Szklanowska i jej gorąca premiera najnowszego singla Bąbelkowe Truskawki. Czy da się pokolorować dźwięki? Słuchając tego utworu jesteśmy pewni, że to możliwe! Wakacje kojarzą nam się ze słońcem, długimi dniami oraz gorącymi nocami - to niezaprzeczalnie ulubiony okres w roku dla wszystkich Polaków. Czego może więc brakować? Sonia ma dla wszystkich gorącą premierę której tytuł to nic innego jak brakujący element tej układanki. 

Bąbelkowe Truskawki - taki soczysty tytuł nosi najnowsza propozycja od znanej z udziału w jednym z programów artystki. Utwór, jak twierdzi sama zainteresowana to nic innego jak dopełnienie przyjemnych, wakacyjnych chwil, które zbliżają się do nas wielkimi krokami. Przekaz jest prosty: cieszmy się chwilą i róbmy to na co mamy właśnie ochotę! - właśnie taką wizję na ten wakacyjny banger miała 23-latka ze Świekatowa. Nie da się ukryć, że utwór porywa od pierwszych dźwięków i sprawia, że głowa sama kiwa się w rytm muzyki. Rewelacyjny, letni bit oraz wesoły tekst piosenki to właśnie to czego oczekujemy od wakacyjnego utworu. Za produkcję odpowiedzialny jest Jonatan Chmielewski, który pomógł Soni wyskoczyć na chwilę z dotychczasowych brzmień. Oboje zadbali o to, by utwór był niczym innym jak gamą kolorowych dźwięków oraz niespotykanych fraz. Piosence Bąbelkowe Truskawki towarzyszy również klip, w którym nie mogło zabraknąć truskawek. Oprócz tego możemy zobaczyć jak Sonia radzi sobie na polu golfowym i nie tylko!

Kim tak naprawdę jest Sonia Szklanowska? 

Sonia sama siebie otwarcie opisuje jako osobę zdeterminowaną i dążącą do celu, nic nie staje jej na przeszkodzie w realizowaniu samej siebie. Mała dziewczynka, która śpiewała sobie w Świekatowie przed lustrem, nagle ma szanse pokazać się większej publiczności i zamierza spełniać marzenia. Sonia  zapewnia, że to dopiero początek jej kariery, ale ma w zanadrzu wiele ciekawych projektów, którymi niedługo podzieli się ze światem. Młoda artystka zdaje sobie sprawę, że jeszcze wiele musi się nauczyć, ale determinacja którą w sobie ma nie pozwoli jej się zatrzymać. Jedno ze swoich ostatnich zdjęć na Instagramie zatutuowała znanym cytatem: Wiem, że nie jestem najlepszą piosenkarką ani tancerką na świecie. Zdaję sobie z tego sprawę. Ale nic mnie to nie obchodzi, lubię pociągać za sznurki - Madonna.

Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?