Szymon Sobel

i

Autor: youtube.com

Ile Sobel ma lat? Kuba Wojewódzki ujawnił prawdziwy wiek Szymona!

2021-12-01 7:44

Ile lat ma Szymon Sobel? Kuba Wojewódzki 30 listopada gościł wokalistę w swoim programie. Podczas rozmowy dziennikarz poruszył temat wieku artysty. Okazuje się, że wiek Sobela podawany jest w internecie niezgodnie z prawdą!

Szymon Sobel to bez cienia wątpliwości jeden z najciekawszych artystów, jacy pojawili się w ostatnich latach na polskiej scenie. Choć muzyk niechętnie pokazuje się przed kamerami i nie udziela prawie żadnych wywiadów, dzięki swoim kawałkom i wykupywanym w oka mgnieniu koncertom jest obecnie w ścisłej czołówce najpopularniejszych młodych polskich artystów. 

Sobel u Wojewódzkiego

Sobel unika prasy, ale zrobił wyjątek dla stacji TVN. Kuba Wojewódzki dał radę namówić wokalistę na wywiad i tak oto 30 listopada Szymon zasiadł na kanapie słynnego prezentera.

Podczas rozmowy u Wojewódzkiego Sobel przyznał m.in., że jest introwertykiem i stara się nie analizować tego, co mówią o nim fani i prasa. Wokalista powiedział też, że nie potrafi rozmawiać z ludźmi, jąka się i zdarza mu się gubić wątek w trakcie pogawędki. 

Mimo wszystko z Kubą Wojewódzkim Szymon Sobel rozmawiał bardzo otwarcie. Podczas wywiadu pojawiło się kilka ciekawych wątków. Jednym z nich był... prawdziwy wiek artysty. 

Ile lat ma Sobel?

Jeszcze niedawno w sieci można było trafić na informacje, że Szymon Sobel 22 listopada 2021 roku skończył 22 lata. Takie wiadomości zamieszczono m.in. w serwisie Wikipedia.

Sobel - ile ma lat?

i

Autor: wikipedia.org
Sonda
Na ile lat wygląda Sobel?

Okazuje się jednak, że ktoś zamieścił w internecie nieprawdziwe dane! Szymon jest o 3 lata młodszy, niż wielu sądziło. Kuba Wojewódzki zdradził podczas programu, że Sobel ma 19 lat!

Szymon Sobel potwierdził informację przekazaną przez Kubę, po czym stwierdził, że "przeskoczył pewien etap".

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]
Źródło: Ile Sobel ma lat? Kuba Wojewódzki ujawnił prawdziwy wiek Szymona!