Sławomir ma problemy z policją?! W dodatku pomylono go z Zenkiem Martyniukiem!

i

Autor: AKPA Sławomir ma problemy z policją?! W dodatku pomylono go z Zenkiem Martyniukiem!

gwiazdy

Sławomir ma problemy z policją?! W dodatku pomylono go z Zenkiem Martyniukiem!

2023-11-27 13:49

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał! Sławomir, autor hitu "Miłość w Zakopanem" musiał zmierzyć się z policją! Mało tego - wszystko miało miejsce, gdy sam gwiazdor rock polo miał na sobie strój do walk, a do kompletu pomylono go z Zenkiem Martyniukiem. Wszystko można było zobaczyć na Instagramie Magdaleny Kajry Kajrowicz.

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz - policja

Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz nie dają o sobie zapomnieć! Znane małżeństwo, które ma na swoim koncie m.in. takie hity, jak "Weselny pyton" czy kawałek "Miłość w Zakopanem", który w sieci przekroczył już ćwierć miliarda wyświetleń, znów dało o sobie znać. Kilka dni temu w TVP wyemitowano ostatni odcinek programu "Tak to leciało!" w tym sezonie, który prowadzą Sławomir i Kajra. I wydawało się, że do Sylwestra (kiedy to para ma zaprezentować swój nowy numer) raczej nic szczególnego się nie wydarzy. A jednak! Magdalena Kajra Kajrowicz wrzuciła ostatnio do sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć Sławomira, który kilka chwil wcześniej najpewniej stoczył z kimś pojedynek. Chwilę później podchodzi do niego mężczyzna z odznaką (komisarz) i myli go z Zenkiem Martyniukiem, autorem hitu "Przez twe oczy zielone". O co chodzi?

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Tylko nie piątek! - Sławomir i Kajra

Wszystkich, którzy obawiali się, że Sławomir i Kajra zaczęli mieć problemy z prawem uspokajamy - nic bardziej mylnego. Cała historia, którą Kajra zamieściła na swoim Instagramie jest jedynie fragmentem serialu "Tylko nie piątek!", w którym jakiś czas temu małżeństwo miało okazję zagrać. To produkcja TVP, którą można oglądać w TVP ABC. Zazwyczaj w soboty i niedziele o 20:35. W serialu pojawiają się różni bohaterowie, a jednymi z nich było małżeństwo znane z hitu "Miłość w Zakopanem". Policji na głowie Sławomirowi może nie życzymy, ale przyznajemy - chętnie zobaczylibyśmy go w ringu. Zagadką pozostaje jednak, czy gwiazdor przyjąłby propozycję wystąpienia np. na jednej z gal freak fightowych...

Źródło: Sławomir ma problemy z policją?! W dodatku pomylono go z Zenkiem Martyniukiem!