Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Wynik 8/10 to niezwykły wyczyn [QUIZ]

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Wynik 8/10 to niezwykły wyczyn [QUIZ]

Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Wynik 8/10 to niezwykły wyczyn [QUIZ]

2021-11-25 14:58

Skoki narciarskie to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Kibice wyczekują z niecierpliwością od marca, aż rozpocznie się sezon narciarski w listopadzie. Jednak czy wiesz wszystko o skokach? Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem! O dobry wynik będzie ciężko.

Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Możesz nazwać się znawcą tej dyscypliny sportowej? Skoki są obok piłki nożnej, siatkówki czy lekkoatletyki czołowym sportem, który jednoczy nasz kraj. Nie ma się co dziwić, ponieważ od momentu kiedy Adam Małysz odnosił pierwsze sukcesy, sporo się zmieniło. Po pierwsze nasza kadra w Pucharze Narodów radzi sobie bardzo dobrze, a indywidualnie mamy również bardzo mocnych zawodników, co może potwierdzić klasyfikacja generalna Pucharu Świata. Czy znasz się dobrze na skokach narciarskich? Sprawdź się w naszym wyjątkowo trudnym quizie!

Skoki narciarskie 2021/2022: TERMINARZ, KALENDARZ. Kiedy, gdzie i o której skoki?

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków?

Skoki narciarskie to sport, który uwielbiają prawie wszyscy Polacy. Nic dziwnego, ponieważ nasi reprezentanci są w światowej formie. Jednak czy wiesz wszystko o tej dyscyplinie? Sprawdź to w quizie poniżej!

Skoki narciarskie - jak dobrze znasz się na skokach?

Pytanie 1 z 10
Skoki narciarskie w 1908 roku w Polsce zadebiutowały w miejscowości:
Źródło: Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Wynik 8/10 to niezwykły wyczyn [QUIZ]