Shazza

i

Autor: WOJTEK JARGILO/SE/EAST NEWS Shazza

Shazza jest poważnie chora! U gwiazdy disco polo wykryto raka: 'wynik powalił mnie z nóg'

2022-06-13 8:35

Legenda i ikona muzyki disco polo, którą jest Shazza, pojawiła się na kanapie jednego ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Niestety, jej wizyta nie należała do najprzyjemniejszych, ponieważ przekazała bardzo niepokojące wieści na temat stanu swojego zdrowia. Okazuje się, że piosenkarka jest poważnie chora.

Shazza, a właściwie Marlena Magdalena Pańkowska to legenda disco polo. To ikona, która od lat działa w branży muzycznej i wychodzi jej to znakomicie. Jej piosenki już w dniu premiery potrafią zyskać miano hitów i tysiące ciepłych słów od jej fanów. Artystka wylansowała w swojej karierze liczne przeboje, między innymi: Bierz co chcesz, Baiao Bongo, Miał takie piękne oczy, Tak bardzo zakochani czy też Egipskie noce. Warto również wiedzieć, że za sprzedaż swoich muzycznych dzieł, otrzymała dwie platynowe i aż cztery złote płyty, natomiast do 2007 roku sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy albumów w Polsce. Niestety w ostatnim czasie o Shazzie mówiło się coraz mniej. Artystka zniknęła z mediów, a teraz okazuje się, że jest poważnie chora.

Sonda
Shazza - czy lubisz twórczość ikony disco polo?

Shazza ma raka

Shazza była gościem w porannym programie Pytanie na Śniadanie, gdzie zasiadła na kanapie. Niestety, ta wizyta nie należała do najprzyjemniejszych, ponieważ artystka wyznała prowadzącym i widzom, że od dłuższego czasu zmaga się z chorobą nowotworową. Jak się okazuje o swoim stanie zdrowia dowiedziała się przypadkiem, podczas badań. Nie miała żadnych objawów, nie uskarżała się na problemy ze zdrowiem, jednak jadąc na jeden z koncertów wykonała rezonans magnetyczny. Wynik badania powalił ją z nóg - chłoniak, ale jak sama wspomniała: jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Aktualnie 55-letnia piosenkarka disco polo przechodzi chemioterapię, ponieważ problemy zdrowotne dają o sobie znać.

Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Mimo diagnozy piosenkarka nie poddaje się i usiłuje żyć normalnie. Towarzyszą jej pozytywne myśli i to, że terapia przyniesie oczekiwane skutki. Shazzie życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE: Shazza - wiek, wzrost, rak, choroba, dzieci, mąż, piosenki, rodzina

Najczęściej kobietom zagraża rak piersi. Jak się badać, co zrobić jak diagnoza wyjdzie pozytywna? - posłuchaj PODCASTU "SuperZdrowi"

Listen to "Kobiety! Badajcie się! Profilaktyka raka piersi" on Spreaker.