Selena Gomez

i

Autor: Screen z YouTube/Entertainment Tonight, VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez niczym Billie Eilish?! Ta metamorfoza zszokowała jej fanów!

2021-04-26 13:38

Gwiazdy uwielbiają metamorfozy i nie ma co się dziwić. To nie tylko powiew świeżości, ale także zmiana, która czasem wychodzi im na lepsze. Dodatkowo otrzymują wtedy rozgłos, bo interesują się tym nie tylko fani, ale także media. Podobnie jest również z Seleną Gomez, która przefarbowała włosy i wygląda jak Billie Eilish! Spodziewaliście się takiej zmiany?

Selena Gomez - metamorfoza zaskoczyła fanów z całego świata! Nie od dziś wiadomo, że Selena jest jedną z popularniejszych gwiazd na świecie. To właśnie ona nieustannie od wielu lat zachwyca wszystkich swoją urodą, a także talentami, które posiada. Mowa oczywiście o aktorstwie, w którym zaczynała swoją karierę, a także o niesamowitej barwie głosu. Selena Gomez stawiała pierwsze kroki w show-biznesie już w wieku 7 lat. To właśnie wtedy wcieliła się w postać Gianny w serialu Barney i przyjaciele, a później została dostrzeżona przez Dinsey Channel. Występowała w serialach takich jak Nie ma to jak hotel czy też Hannah Montana, a następnie dostała główną rolę Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Jej kariera nabrała ogromnego tempa i z czasem zaczęły pojawiać się filmy, aż w końcu Selena zdecydowała się na karierę w branży muzycznej. Teraz jej piosenki podbijają cały świat i osiągają znakomite wyniki w sieci. Ponadto gwiazda zapragnęła zmiany i niedawno przeszła metamorfozę, o której również jest głośno!

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Selena Gomez - metamorfoza

Selena Gomez jest naturalną brunetką o brązowych oczach. Choć w takiej fryzurze zawsze wyglądała zjawiskowo, to teraz zdecydowała się na małą zmianę. Mowa o zdjęciu gwiazdy, jako blondynki, które obiegło wszystkie social media. Fani od razu zaczęli porównywać ją do amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish i zasypali ją różnymi komentarzami.

- Piękna jest zawsze ale zdecydowanie brąz u niej kocham

- Jak totalnie inna osoba

- Ale jej mega pasuje ten kolor... pięknie wygląda

- Myślałam na początku że to Billie omg

- Mam wrażenie że wygląda tu jak Billie Eilish

- Według mnie lepiej jej w ciemnych włosach

- Nie podoba mi się, ale ważne żeby ona się dobrze czuła!

Przypomnijmy, że to nie pierwsza tak radykalna zmiana Seleny, ponieważ na blond przefarbowała się również w 2017 roku, tuż przed galą American Music Awards. Co sądzicie o Selenie Gomez w nowym wydaniu? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej, który jej look podoba Wam się bardziej.

Sonda
W których włosach Selena Gomez podoba Ci się bardziej?
Źródło: Selena Gomez niczym Billie Eilish?! Ta metamorfoza zszokowała jej fanów!