Sara James

i

Autor: AKPA

Sara James z ogromnym wyróżnieniem. Jej zdjęcie pojawiło się na ulicach w USA!

2022-06-24 10:38

Tego nie spodziewała się nawet Sara James! Jej zdjęcie wraz z nazwiskiem, pojawiło się na jednej z największych ulic w w Nowym Jorku, a mianowicie na placu Times Square. 14-letnia wokalistka jest wniebowzięta, ponieważ spełniło się jej kolejne marzenie. Sprawdźcie szczegóły.

Sara James ma dopiero 14 lat, a już zdążyła rozkochać w sobie prawie cały świat - i to dosłownie! Nie dość, że skradła serca polskiej publiczności, występując w czwartej edycji The Voice Kids, to jeszcze zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Do pierwszej pozycji zabrakło jej tylko 6 punktów, jednak dla wszystkich stała się zwyciężczynią konkursu dla dzieci. Po kilku miesiącach nastolatka postanowiła podbić Amerykę! Sara James wzięła udział w amerykańskim Mam Talent i otrzymała od najsurowszego jurora złoty przycisk. Na ten niesamowity gest skusił się Simon Cowell, który po emisji odcinka w telewizji, opublikował z Sarą zdjęcia w swoich social mediach.

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec kolejnych sukcesów młodej gwiazdy. Sara James po raz kolejny podbija USA, a dokładniej Times Square w Nowym Jorku!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w amerykańskim Mam talent. Jak sobie poradziła? Kiedy odcinek w tv?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James na Times Square w Nowym Jorku

Sara James gwiazdą w USA i to dosłownie! Zdjęcie 14-letniej gwiazdy pojawiło się na placu Times Square w Nowym Jorku, a to wszystko w ramach akcji Spotify EQUAL. To program, który wspiera artystki z całego świata, a dodatkowo tworzone są globalne i lokalne playlisty, na których platforma umieszcza kawałki promując twórczość wielu kobiet na całym świecie. Sara podzieliła się tą wyjątkową informacją w sieci i chyba jeszcze sama nie dowierza, że coś takiego wydarzyło się w jej życiu! Internauci - nie tylko z Polski, ale również z zagranicy od razu zasypali ją gratulacjami, wróżąc jej światową karierę!

- Brawo!!! Zasłużone miejsce ❤️??

- Wow ? congratulations ? ??❤️

- Jest moc! ?? Oby tak dalej, powodzenia Sara! ?

- ❤️?? Sara nasza duma i nasz skarb narodowy ???❤️?

- Omg????? wspaniałej kariery życzę!!

Poniżej możecie zobaczyć jakie zdjęcie Sary James pojawiło się na Times Square w Nowym Jorku. Koniecznie dajcie nam również znać, co uważacie na temat kariery 14-latki. Sondę z odpowiedziami, znajdziecie pod zdjęciem z USA.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?