Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

i

Autor: WBF Sanah nie zdążyła dokończyć koncertu! TAKIEGO obrotu sprawy fani się nie spodziewali

Wielki hit Sanah w wersji pielgrzymkowej. Takiego wykonania Ale jazz! jeszcze nie słyszeliście

2021-08-07 20:17

Piosenki Sanah cieszą się popularnością w całym kraju. Niemalże każdy z utworów odnoszącej coraz większe sukcesy artystki doczekał się rozmaitych coverów. Tym razem jeden z największych hitów wokalistki wzięli na tapet pielgrzymi. Pielgrzymkowa wersja Ale jazz! podbija sieć.

Sanah - piosenka Ale jazz! to bez dwóch zdań jeden z największych hitów 2021 roku. Wydając singiel nagrany w duecie z Vito Bambino, artystka udowodniła wszystkim, że na pewno nie jest gwiazdą jednego sezonu i ma jeszcze wiele do zaprezentowania. Utwór doczekał się wielu zaskakujących interpretacji. Fani Sanah mogli usłyszeć go w niemalże każdym gatunku muzycznym. Teraz przyszedł czas na... wersję pielgrzymkową tego wielkiego hitu.

Sierpień to miesiąc pielgrzymek. Wierni z całej Polski maszerują do Częstochowy, by 15 sierpnia świętować Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny na Jasnej Górze. Nieodłącznym elementem pielgrzymek jest śpiewanie katolickich pieśni. Niektóre grupy idą o krok dalej i zamiast śpiewać doskonale znane wszystkim religijne utwory, przerabiają radiowe hity. Wersji pielgrzymkowej doczekał się właśnie utwór Ale jazz! Nagranie wideo zamieszczone na YouTubie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem internautów.

Która piosenka Sanah pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Najpiękniejsze w drugim człowieku jest...

Sanah - wersja pielgrzymkowa

Autorami hitowej przeróbki singla Sanah są członkowie zespołu Przyjaciele. Zamiast słów znanych z oryginalnej wersji, internauci mogą usłyszeć:

Och, ale jazz, na pielgrzymce fajnie jest, wszyscy bracia są the best, każda siostra uśmiechnięta!

To kolejny pielgrzymkowy utwór, który cieszy się popularnością w sieci. W ubiegłych latach do pielgrzymkowych szlagierów dołączyły takie megahity jak Shallow, Despacito czy nawet... Mama ostrzegała.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Źródło: Wielki hit Sanah w wersji pielgrzymkowej. Takiego wykonania Ale jazz! jeszcze nie słyszeliście