Roztańczona Polska 2023

i

Autor: screen z FB/Roztańczona Polska Roztańczona Polska 2023

Roztańczona Polska 2023 - Stalowa Wola. Kto wystąpi 28 maja?

2023-05-26 13:02

Roztańczona Polska 2023 z TVP trwa w najlepsze! Trzecim przystankiem letnich koncertów będzie Stalowa Wola. Kto wystąpi 28 maja na terenie otwartym przed Miejskim Domem Kultury? Czy wstęp na koncert jest biletowany? Sprawdź najważniejsze informacje na temat Roztańczonej Polski w Stalowej Woli.

Spis treści

  1. Roztańczona Polska 2023 Stalowa Wola - GWIAZDY
  2. Roztańczona Polska 2023 Stalowa Wola - BILETY

Roztańczona Polska 2023 - kto wystąpi w Stalowej Woli? Informacji na temat trzeciego koncertu TVP poszukuje wiele osób. Pogoda za oknem napawa optymizmem, wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc przyszła pora na letnie koncerty organizowane przez Telewizję Polską. W ubiegłych latach to Wakacyjna Trasa Dwójki gościła w wielu miastach w Polsce, a teraz przyszła kolej na Roztańczoną Polskę. Tym razem publiczność będzie miała okazję bawić się w Stalowej Woli już w niedzielę 28 maja. Kto pojawi się na scenie? Nie zabraknie największych klasyków i hitów disco polo. Przypomnijmy, że łącznie planowanych jest 18 koncertów, a finałowy odbędzie się w Warszawie w niedzielę 30 września.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Roztańczona Polska 2023 Stalowa Wola - GWIAZDY

Polacy uwielbiają się bawić - zwłaszcza przy dobrej muzyce! Kto wystąpi w Stalowej Woli na koncercie Roztańczona Polska 2023? Lista gwiazd jest już znana! Na scenie w Stalowej Woli wystąpią:

  • Kombi Łosowski
  • Top Girls
  • Defis
  • Kuba Szmajkowski
  • Weekend
  • i wielu innych świetnych wykonawców.

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów

Roztańczona Polska 2023 Stalowa Wola - BILETY

Gdzie i za ile kupić bilety na koncert TVP Roztańczona Polska w Stalowej Woli? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wstęp na letnie koncerty TVP w każdej miejscowości jest darmowy.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...