Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Roztańczona Polska 10 września. Dlaczego nie ma koncertu na TVP3? Znamy powód!

2023-09-09 20:39

Roztańczona Polska to cykl letnich koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Od maja 2023 roku co tydzień widzowie mogli bawić się w rytm najlepszych polskich hitów - i nie tylko! Dlaczego w takim razie nie ma koncertu 10 września? Koncerty pod hasłem "Roztańczona Polska" jeszcze się nie zakończyły.

Roztańczona Polska 2023 to cykl letnich i wakacyjnych koncertów organizowanych przez TVP3. Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. To wszystko mogli oglądać widzowie od maja w prawie każdą niedzielę na antenie Telewizyjnej Trójki. Na scenie wystąpili między innymi Filip Lato, Halina Frąckowiak, Skolim, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Stachursky, Masters, Kamil Bedanrek, Doda, Sławomir z Kajrą i nie tylko! Za nami siedemnaście koncertów, ale to jeszcze nie koniec. Koncerty "Roztańczona Polska" zakończą się 30 września 2023 w Warszawie na PGE Narodowym! Dlaczego nie ma koncertu 10.09.2023? Tego dnia Roztańczona Polska nie odbędzie się!

CLEO - Spotkałam się z Dodą… (SuperStar)

Roztańczona Polska 10 września - dlaczego nie ma koncertu?

Dlaczego nie ma koncertu Roztańczona Polska 10.09.2023? Znamy powód. W niedzielę 10 września o godzinie 20:00 na antenie TVP3 zostanie wyemitowany inny koncert. Mowa o wydarzeniu "Nie ma większej miłości - koncert z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów". Wystąpią między innymi: Justyna Steczkowska, Baśka Giewont, Pectus i Full Power Spirit. Konstrukcyjnie koncert będzie składał się z kilku części, które poruszą poszczególne tematy: rodzina, rodzice, dom, wiara i Bóg w naszym życiu, Ojczyzna. 

Najbliższy koncert Roztańczona Polska już 17 września na Litwie, kolejny 24 września na Łotwie i 30 września w Warszawie.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...