Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel zdradziła, co chce na święta. Można się było tego spodziewać. Ale z niej romantyczka!

2023-12-11 9:42

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Świąteczny nastrój najwyraźniej udzielił się Roksanie Węgiel, która za pośrednictwem funkcji stories na Instagramie wyznała, czego oczekuje pod choinką, nawiązując do hitu "All I Want For Christmas" od Mariah Carey. Piosenkarka odsłoniła swoją romantyczną duszę.

Mijający rok okazał się być przełomowym w życiu Roksany Węgiel. Wokalistka postawiła nie tylko na spore zmiany w swoim życiu zawodowym, czego owocem jest doskonale przyjęta przez fanów i recenzentów płyta "13+5", ale i zmiany w życiu prywatnym. W dniu swoich 18. urodzin Roxie oficjalnie ogłosiła, że jest w szczęśliwym związku z autorem piosenek Kevinem Mglejem, a zaledwie kilka miesięcy później poinformowała o zaręczynach. Najbliższe święta Bożego Narodzenia zakochani z pewnością spędzą razem. Wraz z początkiem grudnia świąteczny nastrój zapanował także w sercu piosenkarki, która podzieliła się z obserwatorami wideo, jakie stworzyli dla niej fani. Artystka w nawiązaniu do ponadczasowego kawałka "All I Want For Christmas This Year" Mariah Carey wyjawiła, czego tak naprawdę oczekuje od tegorocznych świąt. To urocze!

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia ze ślubu! Wspólnie z Kevinem zadali szyku

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Roksana Węgiel o Kevinie Mgleju

Roxie jest zakochana i nie zamierza tego ukrywać przed światem. Piosenkarka co rusz daje wyraz swojemu uczuciu względem Kevina Mgleja. W związku ze zbliżającymi się świętami fani gwiazdy stworzyli dla niej wideo, którego bohaterem jest jej narzeczony. Artystka udostępniła je z uroczym opisem:

All I Want For Christmas is... Kevin Mglej - napisała.

Słodziaki? 

Roksana Węgiel - wywiad

Tuż po ogłoszeniu, z kim się spotyka, Roxie zdradziła ESKA.pl, co myśli o komentarzach dotyczących różnicy wieku w jej relacji, powołując się na związek swoich rodziców.

Jak czytam komentarze, że ona jest za młoda, on jest za stary, scyzoryk mi się w kieszeni otwiera - przyznała wprost.

Roksana Węgiel

i

Autor: Instagram/@roxie_wegiel
Źródło: Roksana Węgiel zdradziła, co chce na święta. Można się było tego spodziewać. Ale z niej romantyczka!