Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel wróciła do TVP. Tak prezentowała się w Pytaniu na śniadanie. Zachwyciła swoim głosem!

2023-12-06 13:07

Dawno niewidziana w Telewizji Polskiej Roksana Węgiel powróciła na Woroniczą. Wokalistka pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie" wraz z Pawbeatsem, z którym niedawno wydała emocjonalny utwór "Każdej nocy". Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda.

Roksana Węgiel przez długi czas była naczelną gwiazdą Telewizji Polskiej. Artystka rozpoczęła karierę muzyczną, biorąc udział w hitowym formacie TVP "The Voice Kids", a po wygraniu Eurowizji Junior 2018 została zasypana propozycjami współpracy. Fani Roxie mogli podziwiać ją w "Dance, Dance, Dance", gdzie wspólnie z Oliwką Górniak wytańczyły 1. miejsce, a także w roli prowadzącej inne taneczne show "You Can Dance. Nowa generacja". Po ukończeniu 18 lat Roksana przestała zaglądać na Woroniczą tak często jak kiedyś. Ostatnim razem na kanapie PnŚ gościła w marcu, w związku z wydaniem płyty "13+5". Po ponad pół roku Węgiel ponownie zawitała w gmachu Telewizji Polskiej, tym razem z Pawbeatsem, by promować wspólny singiel "Każdej nocy". 

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia ze ślubu! Wspólnie z Kevinem zadali szyku

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Roxie Węgiel w Pytaniu na śniadanie

Roksana Węgiel i Pawbeats nie przestają promować swojego najnowszego singla, który został zrealizowany metodą na setkę. Tym razem duet wybrał się do studia Pytania na śniadanie. Artyści nie tylko opowiedzieli o kulisach powstania kawałka "Każdej nocy", ale również zaprezentowali go na żywo na scenie. Zobaczcie, jak prezentowała się 18-letnia gwiazda polskiej sceny muzycznej.

Źródło: Roksana Węgiel wróciła do TVP. Tak prezentowała się w Pytaniu na śniadanie. Zachwyciła swoim głosem!