Roksana Węgiel i Ida Nowakowska

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel i Ida Nowakowska

Roksana Węgiel wraca do TVP! W You Can Dance zobaczymy ją w nowej roli

2023-03-24 12:23

Od jakiegoś czasu chodziły pogłoski, że Roksana Węgiel została zwolniona w TVP. Teraz okazuje się, że była to tylko plotka, ponieważ niebawem pojawi się w programie You Can Dance w całkiem innej roli niż wcześniej. Fani artystki są zachwyceni!

Roksana Węgiel wyrzucona z TVP - takie pogłoski chodziły w ostatnim czasie w internecie. Skąd takie przypuszczenia? Plotki dotyczyły tego, że produkcji You Can Dance. Nowa Generacja miało się nie spodobać to, w jaki sposób artystka prowadziła pierwszą edycję show dla dzieci. Teraz okazuje się, że były to tylko informacje wyssane z palca! Roxie Węgiel gościła niedawno na kanapie Pytania na Śniadanie w Telewizyjenj Dwójce, gdzie zawitała razem ze swoim pupilem Szafirem, a teraz okazuje się, że zobaczymy ją ponownie w tanecznym programie TVP dla najmłodszych. Tym razem Roksana Węgiel pokaże nam się w You Can Dance w całkiem innej roli, a to oznacza, że nie będzie już współprowadzącą, co miało miejsce w pierwszej edycji show.

ZOBACZ TAKŻE: Wersow brała udział w konkursie Miss Mielca 2015. Wtedy wyglądała całkiem inaczej!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wraca do You Can Dance. Nowa Generacja

Wbrew wszystkim plotkom, Roksana Węgiel nie została wyrzucona z TVP. Artystka powraca do You Can Dance, jednak na zupełnie innej pozycji. Tym razem nie zobaczymy jej na scenie w roli współprowadzącej, lecz jako gość muzyczny. Roksana Węgiel wystąpi w finałowym odcinku You Can Dance. Nowa Generacja 2 w piątek 24 marca o godzinie 20:50. Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia SuperNova

Sonda
Będziecie oglądać "You Can Dance - Nowa Generacja 2"?