Roksana Węgiel

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Już wtedy wyglądała jak gwiazda

2021-06-02 17:13

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd polskiego show-biznesu podzieliło się swoimi fotkami z dzieciństwa. Jedną z nich była Roksana Węgiel, która opublikowała urocze zdjęcie z czasów, gdy miała zaledwie kilka lat. Fani twierdzą, że już wtedy wyglądała jak przyszła królowa sceny muzycznej.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia postanowiła opublikować archiwalne zdjęcie z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca to w końcu dzień, kiedy wszyscy znów przez chwilę cofamy się do beztroskich czasów i z radością przywołujemy wspomnienia z okresu dzieciństwa. Od lat trendem jest zamieszczanie tego dnia fotografii przedstawiających nas jako dzieci. Wśród osób, które chętnie dzielą się fotkami z dzieciństwa, nie brakuje gwiazd przemysłu rozrywkowego. Na opublikowanie uroczego zdjęcia zdecydowała się również Roksana Węgiel, która w tym roku skończyła 16 lat. Pod postem z archiwalną fotografią pojawiła się lawina komentarzy od wiernych fanów, którzy zachwycili się wyglądem gwiazdy popu. Wielu z nich zgodnie stwierdziło, że piosenkarka już wtedy wyglądała jak ktoś, kto odniesie wielki sukces.

Czy rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 9
Na tym zdjęciu widzimy...
Zdjęcie

Roksana Węgiel w dzieciństwie

To zdjęcie jest najsłodszym, jakie Roxie wrzuciła na swojego Instagrama? Tak uważają wielbiciele jej talentu. W komentarzach nie sposób nie natrafić na te, które wyrażają zachwyt nad urodą kilkuletniej wówczas wokalistki. Fotografię skomentowała między innymi koleżanka Roksany, popularna youtuberka Magda Bereda. Zobaczcie sami zdjęcie małej Roxie. Rzeczywiście już wtedy wyglądała jak prawdziwa gwiazda?

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Źródło: Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Już wtedy wyglądała jak gwiazda