Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jak milion dolarów. W srebrnym komplecie wyglądała olśniewająco!

2023-06-22 10:06

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd, która pojawiła się na Ceremonii otwarcia III Igrzysk Europejskich, które w tym roku organizowane są w Krakowie i wielu innych miastach Polski. Na tę specjalną okazję piosenkarka wybrała piękny, srebrny komplet, którym olśniła wszystkich. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Roksana Węgiel na Ceremonii otwarcia III Igrzysk Europejskich zachwyciła wszystkich! W środę 21 czerwca 2023 roku w Krakowie oficjalnie rozpoczęły się Igrzyska Europejskie, które potrwają do 2 lipca włącznie. W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Polska, a dokładnie Kraków oraz region Małopolska. O medale powalczą zawodnicy z 48 krajów, a Polskę reprezentują 182 kobiety i 188 mężczyzn. Jak to w przypadku dużych imprez bywa, na początku odbywa się oficjalna ceremonia otwarcia. Tak było również i w tym przypadku, a jedną z zaproszonych gwiazd była Roksana Węgiel, która zachwyciła publiczność przed sceną i telewizorami.

ZOBACZ TAKŻE: Igrzyska Europejskie 2023 - skład reprezentacji Polski. Kto z Polski będzie na Igrzyskach w Krakowie?

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na Ceremonii otwarcia Igrzysk Europejskich

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, odbyła się oficjalna Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich. Oprócz rozmaitych atrakcji, postawiono także na występy gwiazd. Na scenie pojawiła się między innymi Roksana Węgiel, która oczarowała dosłownie wszystkich! Polska zachwyciła widzów nie tylko swoim wokalem, ale także kreacją którą wybrała na ten wieczór. 18-latka postawiła na srebrny komplet. Brokatowy zestaw - krótka spódnica z gorsetem, świetnie podkreślał figurę wokalistki a wysokie obcasy na platformie optycznie wydłużyły jej nogi. Od lśniącej Roxie Węgiel ciężko było oderwać wzrok. Zobaczcie sami - można się zakochać!

- Wiem, że głupio tak pisać o nastolatce ale ostatnio na koncertach wyglądasz jak seksbomba 🙂

- Mega figura 🔥❤️

- Jaka petarda!

Listen on Spreaker.