metamorfoza

Reni Jusis kiedyś i dziś. Tak na przestrzeni lat zmieniła się artystka od hitu "Zakręcona"

2024-07-09 9:52

Reni Jusis od czasu wydania swojego niesamowitego hitu "Zakręcona" mocno się zmieniła. Piosenkarka miała kiedyś ciemne włosy, a dziś jest blondynką. Oprócz koloru włosów na przestrzeni lat zmienił się także jej styl ubierania się i trzeba przyznać, że artystka przeszła naprawdę ogromną metamorfozę! Zobaczcie naszą galerię.

Kim jest Reni Jusis wie chyba każdy, kto dziś jest pełnoletni i kiedyś nałogowo słuchał jej hitów takich jak "Kiedyś Cię znajdę" czy też "Zakręcona". Polska piosenkarka, autorka tekstów i muzyki to właśnie ona Renata Jusis. Artystka od najmłodszych lat kochała muzykę, dlatego w wieku siedmiu lat zaczęła naukę w jednej ze szkół muzycznych w Koszalinie w klasie fortepianu. W 1993 roku ukończyła liceum muzyczne w klasie rytmiki, a pięć lat później obroniła dyplom na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Poznaniu. W tym samym roku Reni Jusis odniosła pierwszy sukces, kiedy to w sprzedaży pojawił się jej pierwszy album solowy o tytule "Zakręcona". Co ciekawe, artystka za album otrzymała aż trzy nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki w kategoriach: "Debiut roku", "Album roku rap/hip-hop" i "Przebój roku" za numer "Zakręcona".

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał wieczór panieński Roksany Węgiel! Piosenkarka nie spędziła go w Polsce

Wywiad - Ewelina Flinta - Opole

Reni Jusis kiedyś i dziś

Reni Jusis w kolejnych latach osiągała nowe sukcesy. W 2003 roku wydała czwarty album studyjny "Trans Misja", który utrzymany był w stylu electropop i promował go singiel "Kiedyś cię znajdę", który również stał się hitem wśród słuchaczy. Od tamtej pory artystka przeszła spektakularną metamorfozę. Kiedyś stawiała na ciemniejszy kolor włosów, a dziś jest blondynką, która jesienią 2024 wystąpi w nowej edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W naszej galerii poniżej znajdziecie zdjęcia Reni Jusis z czasów numerów "Zakręcona" oraz "Kiedyś Cię znajdę", a także te aktualne na których jest blondynką o całkiem innym stylu niż dawniej. Trzeba przyznać, że artystka przeszła ogromną metamorfozę!