Urszula, Beata Kozidrak, Piotr Cugowski

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: My pokazujemy zdjęcia gwiazd z młodości, a Ty zgadujesz kto to. 10/10 tylko dla najlepszych!

2024-07-10 15:36

Niektórzy artyści od czasów młodości przeszli spektakularne metamorfozy, a na starych zdjęciach ciężko ich rozpoznać. W ramach zabawy przygotowaliśmy quiz, w którym pokazujemy fotografie gwiazd z młodości, a Ty zgadujesz kto się na nich znajduje. Poradzisz sobie? Komplet punktów tylko dla najlepszych i najbardziej spostrzegawczych.

Młodość to wyjątkowy etap życia, pełen entuzjazmu, energii i nieograniczonych możliwości. To czas, w którym młodzi ludzie odkrywają siebie, swoje pasje, zainteresowania oraz uczą się funkcjonować w społeczeństwie. Młodość nie jest jedynie biologicznym okresem między dzieciństwem a dorosłością, lecz ważnym etapem formowania tożsamości i kształtowania wartości życiowych. Wiele gwiazd polskiego show-biznesu, zaczynało swoją karierę właśnie w młodości. Przykładów jest wiele, a dowodem na to są wydane piosenki, spektakularne osiągnięcia i oczywiście dowód młodości w postaci starych zdjęć. Takie fotografie mogły być zrobione nawet kilkanaście lat temu i idealnie pokazują, jaką metamorfozę przez lata przeszła dana gwiazda. Inny kolor włosów, odmienny styl ubierania się, ostre cięcie lub całkiem inne rysy twarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Jak odmienić swój wygląd na wiosnę? Postaw na kilka prostych zabiegów i olśniewaj urodą

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Gwiazdy w młodości - QUIZ

Jak już jesteśmy w temacie młodości, to dziś przypominamy jak kiedyś wyglądały najpopularniejsze gwiazdy polskiej branży muzycznej. Edyta Górniak, Jan Borysewicz, Piotr Rubik i nie tylko. Czy potrafisz rozpoznać, kto jest na zdjęciu? Zmierz się z naszym quizem poniżej i sprawdź swoją spostrzegawczość. Niektóre metamorfozy gwiazd są naprawdę podchwytliwe!

My pokazujemy zdjęcia gwiazd z młodości, a Ty zgadujesz kto to

Pytanie 1 z 10
Kogo widzisz na zdjęciu?
Urszula