Anna Wyszkoni, Tatiana Okupnik

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: My pokazujemy artystę, a Ty zgadujesz w jakim zespole śpiewał. Sprawdź czy zdobędziesz 10/10

2024-05-09 8:24

Łzy, Brathanki, O.N.A., Bracia i nie tylko. W tych i innych polskich zespołach, artyści zaczynali swoją karierę. Czy wiesz z kim pierwsze kroki stawiała Ania Wyszkoni, a z kim Doda? A może pamiętasz początki Tatiany Okupnik? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Polska scena muzyczna od dawna jest znana z bogactwa talentów i różnorodności gatunkowej. Od klasycznych rockowych legend po nowoczesne zespoły - właśnie tak kwitnie ta branża dostarczając Polsce zarówno klasyki, jak i nowe brzmienia. Do najpopularniejszych polskich zespołów zdecydowanie należą Łzy, Brathanki, Perfect, Pectus, Kombii, Lady Pank i nie tylko. Na liście są też jednak takie grupy, które od dawna nie działają w branży, jednak kiedyś słuchał ich każdy. Jedną z artystek, która zanim rozpoczęła karierę solo, śpiewała w zespole Łzy. Mowa o Ani Wyszkoni, którą Polacy pokochali i dziś, nawet gdy wychodzi na scenę, kochają ją nadal.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedyś śpiewała wielki hit "Od dziś". Paulla Ignasiak nie przypomina już siebie sprzed lat

Ania Wyszkoni z wyjątkową płytą. Materiał TVP Info ciągnie się za nią do dziś!

QUIZ: W którym zespole śpiewał ten artysta?

Ania Wyszkoni nie jest jedyna. Również Tatiana Okupnik zanim rozpoczęła śpiewać solo, uzupełniała wcześniej inny znany zespół. Czy wiesz o jakiej grupie muzycznej mowa? Zmierz się z naszym quizem i dopasuj do dziesięciu gwiazd zespoły, w których kiedyś śpiewali. Do dzieła!

W którym zespole śpiewała Tatiana Okupnik, Ania Wyszkoni i inni?

Pytanie 1 z 10
W jakim zespole śpiewała kiedyś Tatiana Okupnik?
Tatiana Okupnik