Klan

i

Autor: AKPA

Quiz

Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Klanie". Kogo gra Tomasz Stockinger a kogo Izabela Trojanowska?

2024-02-29 15:33

Tym razem bierzemy pod lupę Klan, a w zasadzie obsadę serialu. Mamy dla Was dziesięć pytań dotyczących, tego, kto wcielił się w konkretną rolę lub postać. Uwaga - pytamy zarówno o aktorów, którzy nadal grają w serialu, ale także o tych, którzy od pewnego czasu nie są już związani z produkcją.

Losy trzypokoleniowej rodziny od lat przyciągają przed telewizory miliony widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne perypetie Lubiczów. Przez lata emisji bohaterowie produkcji doczekali się wielu zaskakujących wydarzeń, niebywałych zwrotów akcji, powrotów, ale także szczęśliwych narodzin i smutnych rozstań. Nie ma już wśród nich trzonów rodu, czyli Marii i Władysława, ale również Ryszarda i Doroty. Widzowie nie rozstali się jednak z produkcją tak, jak aktorzy i nadal z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów, co tylko potwierdzają wyniki oglądalności. Czy znajdujesz się wśród wiernych fanów serialu? Jeśli tak, ten quiz jest dla Ciebie!

Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Klanie". Kogo gra Tomasz Stockinger a kogo Izabela Trojanowska?

Pytanie 1 z 10
Kogo w serialu grał Piotr Cyrwus?
"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29
Listen on Spreaker. Źródło: Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Klanie". Kogo gra Tomasz Stockinger a kogo Izabela Trojanowska?