Leon Myszkowski, Etiennette Wiśniewska, Allan Enso

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Czy wiesz czyje to dziecko? Dopasuj zdjęcie do nazwiska sławnego rodzica

2024-04-03 15:22

Dzieci polskich gwiazd stały się równie popularne co ich rodzice. Często można spotkać ich razem na ściankach, premierach filmowych, a nawet na scenie! W ramach rozrywki przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym pokazujemy dziecko znanej osoby, a Wy musicie dopasować do niego imię i nazwisko sławnego rodzica. Dobra zabawa gwarantowana!

Dzieci gwiazd często żyją w świetle reflektorów i błysków fleszy. Pozują na ściankach ze swoimi rodzicami i zachwycają wszystkich urodą. Niektóre z nich odziedziczyły talent po rodzicach i występują z nimi nawet na scenie! Idealnym przykładem jest chociażby syn Edyty Górniak, który w ostatnim czasie pojawiał się u boku mamy na telewizyjnych koncertach. Można go było podziwiać za konsolą DJ, a raz - podczas świątecznego koncertu nawet przy mikrofonie! Oczywiście Edyta Górniak nie jest jedyną mamą, która chętnie pokazuje się publicznie ze swoim dzieckiem. Swoimi pociechami często chwalą się także inne gwiazdy, nie tylko na Instagramie, ale na medialnych wydarzeniach.

W ramach rozrywki przygotowaliśmy dla Was quiz. Czy potrafisz rozpoznać dzieci polskich gwiazd? Do zdjęcia dopasuj imię i nazwisko jego rodzica. Dobra zabawa gwarantowana!

Czy wiesz czyje to dziecko? Dopasuj zdjęcie do nazwiska sławnego rodzica

Pytanie 1 z 14
Etiennette to córka...
Etiennette Wiśniewska
Najpiękniejsze suknie Alicji Węgorzewskiej. Wygląda w nich jak prawdziwa księżniczka!