Przekupieni kolędnicy śpiewają numer Kizo zamiast kolęd. Nagranie hitem internetu!

i

Autor: screeny z: YouTube/MY TO SUKCES, TikTok/@lukaniojaaa Przekupieni kolędnicy śpiewają numer Kizo zamiast kolęd. Nagranie hitem internetu!

Przekupieni kolędnicy śpiewają numer Kizo zamiast kolęd. Nagranie hitem internetu!

2023-01-12 14:01

Dopiero zaczął się 2023 rok, a w internecie jest już pełno viralowych filmików. Tym razem sieć obiegło krótkie wideo, na którym przekupieni kolędnicy śpiewają nie urocze pastorałki, lecz piosenkę rapera Kizo. Za ten czyn zarobili aż 100 złotych. To trzeba zobaczyć!

Nowy 2023 rok jeszcze dobrze się nie zaczął, a w internecie pojawia się coraz więcej viralowych filmików. W ostatnim czasie głośno jest o mszach, które odprawiają dzieci w grze Roblox i które coraz częściej pojawiają się jako trend szczególnie na TikToku. Młodzi chłopcy wczuwają się w rolę księży i ministrantów, odprawiając nie tylko tradycyjne liturgie, ale także nowenny, śluby, a nawet pogrzeby. W mszach online uczestniczy tysiące internautów, a krótkie filmiki zdobywają miliony wyświetleń. To jednak nie koniec zaskoczeń! Kolędnicy odwiedzili pewne mieszkanie i zamiast kolęd zaśpiewali znaną piosenkę polskiego rapera Kizo. Okazuje się, że nie zrobili tego za darmo, lecz zostali przekupieni.

ZOBACZ TAKŻE: Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Kolędnicy śpiewają rap

Tego nie spodziewał się chyba nikt. W sieci krąży nagranie, gdzie trzej kolędnicy za 100 złotych zaśpiewali nie tradycyjne pastorałki związane ze świętami Bożego Narodzenia, lecz popularną piosenkę rapera Kizo. Mowa o kawałku Disney, która zaczyna się słowami:

- Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze. Chcą się kłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne (...).

Domownicy proponowali kolędnikom 50 złotych za zaśpiewanie religijnych piosenek, a 100 złotych za numer Kizo. Ci wybrali jednak drugą opcję, a wszystko uwieczniła kamera smartfona, co możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Czy znasz polskie kolędy? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 10
W kolędzie „Wśród nocnej ciszy” Zbawcę wyglądano?