KRÓLOWA ŻYCIA

Dlaczego Conan Kaźmierski nie wyszedł do "Królowej życia" z kwiatami? W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami nie było go widać!

2024-04-15 9:13

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" przeżyli ogromny szok, kiedy po dwóch występach Dagmary Kaźmierskiej, nie wyszedł do niej jej syn Conan. Od początku programu mężczyzna po każdym tańcu wręczał swojej ukochanej mamie kwiatki, a czasami wdawał się nawet w dyskusję z jurorami. Dlaczego w 7. odcinku nie było go widać na widowni?

Nie milkną echa po 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami", który miał premierę na żywo w niedzielę 14 kwietnia. Właśnie wtedy poznaliśmy parę, która opuściła program i pożegnała się z kryształową kulą. Najmniej głosów od widzów otrzymał Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, mimo iż co odcinek ich taniec był wysoko oceniany przez jurorów. Ku zdziwieniu wszystkich w zagrożonych parach nie była Dagmara Kaźmierska. To "królowa życia" jest teraz na językach wszystkich osób, ponieważ w siódmym odcinku show zatańczyła dwa tańce za które otrzymała od jurorów najpierw 16 punktów, a za drugi zaledwie 7 punktów. Mimo to, Kaźmierska może liczyć na rzeszę wiernych fanów, którzy wprost w komentarzach przyznają, że oglądają program tylko i wyłącznie dla niej.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy z kim w Tańcu z Gwiazdami zaprzyjaźniła się Roxie Węgiel. Tego nikt się nie spodziewał!

Wszystkie partnerki Rafała Maseraka

Taniec z Gwiazdami odc. 7: Dlaczego nie było widać Conana Kaźmierskiego na widowni?

Widzowie kochają nie tylko Dagmarę Kaźmierską, ale także jej jedynego syna Conana, który co ciekawe uczy się na lekarza! Ten duet poprawia humor, śmieszy do łez i pokazuje wyjątkową relację matki z synem. Od początku programu Conan Kaźmierski kibicuje swojej ukochanej mamie i po każdym występie przynosił jej bukiety pięknych kwiatów, gdy ta stała przed jurorami. W 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami", który emitowany był w Polsacie na żywo 14 kwietnia, Conan nie wyszedł do Dagmary, ani nie było go widać na widowni. Przestał kibicować swojej mamie? Nic z tych rzeczy! Conan Kaźmierski był na widowni programu, ponieważ zamieszczał relacje na swoim Instagramie. Mężczyzna nie był pokazywany i nie wyszedł na parkiet do swojej rodzicielki, najprawdopodobniej przez aferę sprzed tygodnia, gdy wdał się w dyskusję z Iwoną Pavlović.

Czy oznacza to, że Conan nie będzie mógł więcej wyjść do swojej mamy na parkiet? Będziecie zaskoczeni. W kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami", uczestnicy zatańczą ze swoimi bliskimi i jak zapowiedzieli już prowadzący, Dagmara Kaźmierska zatańczy ze swoim synem Conanem. Czekacie na ten taniec?

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia