Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat

i

Autor: AKPA, Instagram/juliawieniawa, magdagessler_official

Gwiazdy

Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat. Tak wyglądały jako dzieci

2023-05-31 10:40

Dzień Dziecka, to święto zarówno małych jak i dużych. Nic więc dziwnego, że w tym czasie wiele osób, które znamy z czerwonego dywanu, decyduje się na to, by podzielić się ze swoimi fanami swoimi zdjęciami z przeszłości. Jesteście ciekawi jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Sprawdźcie naszą galerię!

Polskie gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa wyglądają naprawdę uroczo. Ich archiwalne kadry skradły serca fanów, którzy zasypują ich masą komentarzy z komplementami. Część z nich przyznaje, że w oczach niektórych widać szalone iskierki, po których można wnioskować, że w przeszłości byli prawdziwymi łobuzami. Dzień Dziecka 2023, to znakomita okazja do odkopania starych fotografii z dzieciństwa. Do albumów bardzo chętnie zaglądają gwiazdy, które następnie dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami z przeszłości. Co roku, w okolicy 1 czerwca na ich profilach w mediach społecznościowych roi się od melancholijnych postów i zaskakujących wspomnień dotyczących szalonych, dziecięcych pomysłów.

Gwiazdy jako dzieci

Gwiazdy na zdjęciach sprzed lat, to słodkie bobasy, które potrafią rozczulić nawet największego twardziela. Dzięki archiwalnym fotografiom, fani mogą zobaczyć, jak ich idole wyglądali na wiele lat przed zrobieniem kariery. Niektórzy z nich kompletnie się nie zmienili, inni wręcz przeciwnie - są wręcz nie do poznania.

Źródło: Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat. Tak wyglądały jako dzieci