Małgorzata Socha, Marcin Mroczek, Agata Rubik

i

Autor: AKPA Małgorzata Socha, Marcin Mroczek, Agata Rubik

Początek roku szkolnego w życiu gwiazd. Artyści pochwalili się uroczymi zdjęciami dzieci!

2022-09-02 12:21

Wakacje dobiegły końca, a dzieci poszły do szkoły. Rozpoczęciem roku szkolnego pochwalili się w sieci polscy celebryci. Zastanawiacie się, jak odprowadził do szkoły syna Marcin Mroczek, a jakie selfie przed tym ważnym dniem strzeliła sobie Agata Rubik z córkami? Ten widok jest naprawdę uroczy!

Początek roku szkolnego to ważny dzień nie tylko dla uczniów, ale także dla ich rodziców. To nie tylko wstęp do samodzielności, samotne wracanie ze szkoły przez przejście dla pieszych, ale także młodzieżowe sprawy na szkolnych korytarzach. Nie można zapomnieć również o lekcjach, które doskonalą wiedzę uczniów i sprawiają, że z dnia na dzień stają się bogatsi o nową wiedzę. W czwartek 1 września dzieci, ale również niektórzy rodzice, ruszyli na rozpoczęcie roku szkolnego. Takiej okazji nie mogli przepuścić też polscy artyści, którzy również są rodzicami dzieci - tych dużych i tych małych. Aktor znany z M jak miłość Marcin Mroczek, odprowadził syna do szkoły pod same drzwi, a Agata Rubik strzeliła sobie zdjęcie w lustrze ze swoimi córeczkami. Ich zdjęcia z pierwszego dnia szkoły szaleją w sieci, a internauci nie mogą wyjść z podziwu!

ZOBACZ TAKŻE: Uczniowie przerażeni nowymi planami lekcji i zajęciami do nocy! Jest aż tak źle?!

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Gwiazdy świętują początek roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego i pierwsze dni po wakacjach, to ważny dzień dla wszystkich rodziców i dzieci w wieku szkolnym. Nic dziwnego, że w czwartek i w piątek pojawiły się w social mediach zdjęcia uczniów ubranych na galowo. Swoimi pociechami pochwalili się także artyści z Polski, którzy pokazali jak ich dzieci rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu. Zdjęcia gwiazd, które świętują początek roku szkolnego, znajdziecie w galerii poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan wściekła na HiT w szkole. Nie dowierza czego będą uczyć się dzieci!