StartUp Music

i

Autor: materiały prasowe

TYLKO U NAS

Piotr Cugowski w duecie z Anią Serafińską. Efekt powala na kolana!

2023-07-20 11:52

Piotr Cugowski był gwiazdą trzeciej edycji konkursu StartUp Music, który organizowany jest przez Radio SuperNova. Zwyciężczynią została Ania Serafińska, z którą artysta nagrał cover piosenki "Kto nie kochał". Jesteście ciekawi co wyszło z tej współpracy? Będziecie zaskoczeni, bo efekt powala na kolana!

StartUp Music w Radiu SuperNova to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim dobra zabawa i spełnienie marzeń. Polega on na tym, że każdy kto kocha śpiewać, wysyła do nas poprzez specjalny formularz swoje zgłoszenie w postaci zaśpiewanej przez siebie piosenki, a następnie jury w składzie z gwiazdą danej edycji, wybierają szczęśliwca który nie tylko nagra numer z artystą, ale także teledysk! Przypomnijmy, że pierwszą edycję z Cleo wygrała Natalia Kucharska, zaś zwycięzcami drugiej edycji zostali Paulina Jurczak i Dominik Kudaj. Trzecią edycję z Piotrem Cugowskim na czele wygrała Ania Serafińska, którą wiele osób może kojarzyć z programu The Voice Of Poland i drużyny Edyty Górniak.

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

Piotr Cugowski i Ania Serafińska w duecie

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Trzecia edycja StartUp Music dobiegła końca, a zwyciężczynią została Ania Serafińska. Piotr Cugowski spotkał się z Anią w kultowym studiu "Chróst" by wspólnie wykonać nową, rewelacyjną wersję jego piosenki. Artysta wychwalał zwyciężczynię, która jako jego wielka fanka emocjonalnie podeszła do ich spotkania. W tym artykule zamieszczamy Wam efekty tej owocnej współpracy i przypominamy, że już niedługo do obejrzenia na naszej stronie będzie także specjalny wywiad Piotra i Ani, który dotyczy ich muzycznej współpracy przy konkursie StartUp Music. Rozmowę przeprowadził Paweł Wiszniewski.

Sonda
Czy podobają Ci się konkursy w Radiu SuperNova?