Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z fanami. Efekt powala na kolana!

i

Autor: AKPA, Radio SuperNova Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z fanami. Efekt powala na kolana!

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z fanami. Efekt powala na kolana!

2023-04-21 15:58

Michał Wiśniewski jest szalonym wokalistą, dlatego nic dziwnego że zgodził się nagrać piosenkę ze swoimi fanami! Wszystko w ramach konkursu StartUp Music, który organizowany jest przez Radio SuperNova. Jesteście ciekawi co wyszło z tej współpracy? Będziecie zaskoczeni - efekt powala na kolana!

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z fanami - to nie żart! Radio SuperNova od jakiegoś czasu poszukuje muzycznych talentów, którym razem z popularnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, otwiera bramy do niesamowitej kariery. Mowa o konkursie StartUp Music, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród uzdolnionych muzycznie osób. Pierwszą edycję z Cleo wygrała Natalia Kucharska, a drugą z Michałem Wiśniewskim Paulina Jurczak i Dominik Kudaj. To jednak nie koniec! Trzecią edycję konkursu z Piotrem Cugowskim wygrała Ania Serafińska, a już 25 kwietnia poznamy szczęściarza, który nagra duet z Roxie Węgiel. Jesteście ciekawi jak poszło Michałowi Wiśniewskiemu i jego fanom? Paulina i Dominik dali czadu!

QUIZ. "A wszystko to, bo ciebie kocham!" Czy znasz największe hity zespołu Ich Troje?

Pytanie 1 z 8
"Za ten papieros tuż po...

Michał Wiśniewski zaśpiewał z fanami - StartUp Music

Drugą edycję konkursu StartUp Music w Radiu SuperNova, wygrała nie jedna osoba, ale aż dwie. Michał Wiśniewski nagrodził nagrodą główną Paulinę Jurczak i Dominika Kudej, którzy skradli jego serce. Paulina i Dominik byli uczestnikami konkursu i zachwycili jurorów nie tylko głosem, ale także interpretacją utworów Ich Troje, które nadesłali w zgłoszeniu. W związku z tym pojawili się z Michałem Wiśniewskim w naszym radiowym studio, udzielili na antenie wywiadu i nagrali teledysk, który powala na kolana. Jesteście ciekawi jak ta trójka brzmi w piosence Niekochani? obejrzyjcie teledysk zamieszczony w tym artykule!