Krystian Ochman, Tribbs, Ewa Farna

i

Autor: AKPA, screen z IG/Tribbs_music Krystian Ochman, Tribbs, Ewa Farna

CIEKAWOSTKI

Piosenki które stworzył Tribbs, a Ty nie miałeś o tym pojęcia. Możesz być w szoku!

2023-07-13 14:19

Tribbs to nowa twarz sceny DJ-skiej, a piosenki, które tworzy szybko zostają okrzyknięte prawdziwymi hitami. Wiedzieliście, że artysta który odświeża hity sprzed lat, ma na swoim koncie współprace z Krystianem Ochmanem, Ewą Farną i nie tylko? Będziecie w szoku, przy których piosenkach współpracował!

Z pewnością wiele osób zastanawia się kim jest Tribbs? To nie tylko chłopak z TikToka, który dołożył swoją cegiełkę tworząc remiks o Stegnie, ale przede wszystkim utalentowany artysta i wschodząca gwiazda na scenie DJ-skiej. Mikołaj Trybulec, bo tak naprawdę nazywa się Tribbs ma 26 lat. Wraz z Moniką Mimi Wydrzyńską stworzył duet o nazwie Linia Nocna, a sam zajmuje się produkcjami muzycznymi. Tribbs ma na swoim koncie klubową wersję przeboju "Bal wszystkich świętych" grupy Budka Suflera, czy też odświeżony klasyk Krzysztofa Krawczyka - "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie! Jednak czy wiesz, że zanim pojawiły się jego odświeżone wersje dawnych hitów, Tribbs współtworzył kawałki dla znanych gwiazd? Nie uwierzysz z kim pracował i przy jakiej piosence!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny fanem Krawczyka. Zaśpiewał cover jego piosenki i oczarował internautów!

Szybkie pytania - Tribbs

Tribbs - dla kogo stworzył piosenki?

Zastanawiasz się dla kogo Tribbs stworzył piosenki? Producent muzyczny współpracował między innymi z Krystianem Ochmanem przy eurowizyjnym kawałku "River", z Eweliną Lisowską przy numerze "Nie Mogę Zapomnieć", czy też z Ewą Farną tworząc muzykę do jej hitu "Na skróty". To jednak nie koniec! Tribbs brał czynny udział w tworzeniu hitu Viki Gabor - "Toxic Love" czy też Margaret - "Gaja Hornby". Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: