Lanberry

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI

Piosenki które napisała Lanberry dla innych gwiazd, a Ty nie miałeś o tym pojęcia. To wielkie HITY!

2023-07-13 14:22

Lanberry to utalentowana piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele znanych hitów. Jednak czy wiedziałeś, że artystka nie tylko śpiewa, ale również tworzy kawałki dla znanych gwiazd w polskiej branży muzycznej? Piosenki, które napisała osiągnęły spektakularne sukcesy nie tylko w naszym kraju. Będziesz w szoku, o jakich hitach mowa!

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. To właśnie ona od 2015 roku czaruje wszystkich barwą głosu i piosenkami, które wydaje. Do jej najpopularniejszych numerów należą piosenki takie jak Piątek, Gotowi na wszystko, czy też Plan Awaryjny, który bez żadnego ale jest radiowym przebojem wielu stacji muzycznych. Jesienią 2022 roku Lanberry zasiądzie na fotelu trenera w The Voice of Poland, tuż obok Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, a także Tomsona i Barona. Jednak czy wiedziałeś, że Lanberry nie tylko śpiewa hity, ale tworzy je również koleżankom z branży? Nie uwierzycie jakie numery wypłynęły spod jej skrzydeł! Dwa zyskały na popularności nie tylko w naszym kraju, ale także w Europie!

Szybkie Pytania - Lanberry

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be

Komu Lanberry napisała piosenki? Okazuje się, że utalentowana wokalistka napisała część kawałka w języku angielskim Anyone I Want To Be, który w oryginale śpiewa Roksana Węgiel. Roxie w 2018 roku wystąpiła na Eurowizji Junior z wymienioną piosenką i wyśpiewała sobie zwycięstwo.

Viki Gabor - Superhero

Lanberry przyczyniła się także do sukcesu innej młodej gwiazdy. Okazuje się, że Małgorzata Uściłowska napisała piosenkę Superhero dla Viki Gabor, z którą młoda artystka reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior 2019. Oczywiście nie mogło być inaczej. Viki Gabor wygrała konkurs organizowany wówczas w Polsce, a Superhero do dziś jest prawdziwym hitem.

Zuza Jabłońska - Powiedz mi to w twarz

Lanberry napisała także piosenkę dla uczestniczki The Voice Kids. Mowa o Zuzie Jabłońskiej, która w muzycznym talent-show dotarła do finału. W 2018 roku pojawił się jej singiel Powiedz mi to w twarz, przy którym współpracowała właśnie Lanberry.

Viki Gabor & Kayah - Ramię w ramię

Lanberry miała okazję współpracować także przy innej piosence dla zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Mowa o numerze Ramię w ramię, który jest niesamowitym hitem Viki Gabor i Kayah. Lanberry brała czynny udział w tworzeniu słów, jak i muzyki. Zaskoczeni?

Maja Hyży - Błysk (Skin)

Lanberry brała również czynny udział w tworzeniu kawałka dla Mai Hyży. Mowa o piosence Błysk, z którą w 2018 roku wokalistka próbowała swoich sił podczas preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Czego jeszcze nie wiesz o Lanberry? Posłuchaj "Szybkich pytań"

Listen to "Lanberry - SzybkiePytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.