Screen ze spotu TVN

i

Autor: YouTube/tvnpl

Piosenka z reklamy TVN na wiosnę 2022 to wielki hit. Kto śpiewa oryginał?

2022-02-24 10:47

TVN to kolejna ze stacji telewizyjnych, które zaprezentowały już swoją wiosenną ramówkę. W spocie wizerunkowym wystąpiły największe jej gwiazdy, m.in. Magda Gessler, Kuba Wojewódzki oraz prowadzący DD TVN. Czujni widzowie od razu rozpoznali, że piosenka użyta w reklamie to znany hit ze zmienionym tekstem. Kto śpiewa go w oryginale?

Piosenka z reklamy TVN - co to za hit i kto śpiewa go w oryginale? Odpowiedź na to pytanie z pewnością przyda się niejednej osobie, która skojarzy użyty w reklamie utwór z piosenką, która kilka dekad temu podbijała listy przebojów w całym kraju. Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku nie tylko ze względu na fakt, że to właśnie wtedy do życia budzi się przyroda, ale również dlatego, że do ramówki wracają ulubione programy oraz seriale. Stacja TVN zaprezentowała swoją ofertę na najbliższe miesiące, a w spocie promocyjnym tradycyjnie wystąpiły największe gwiazdy stacji. W jednym klipie pojawili się między innymi Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, Filip Chajzer, Hubert Urbański oraz Dorota Szelągowska. Jako podkład posłużył wielki polski hit z lat 80. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie, co to za piosenka.

Sonda
Lubisz oglądać telewizję?

Piosenka z reklamy TVN

W najnowszym spocie promocyjnym TVN użyto piosenki, która miała swoją premierę w 1988 roku. Widzowie z pewnością odkryli jednak, że na potrzeby reklamy twórcy nieco zmodyfikowali jej tekst. W oryginale utwór Zakazany owoc śpiewał Krzysztof Antkowiak. To właśnie ten kawałek umożliwił mu zrobienie kariery muzycznej i otrzymanie wyróżnienia oraz nagrody publiczności podczas 25. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Źródło: Piosenka z reklamy TVN na wiosnę 2022 to wielki hit. Kto śpiewa oryginał?