Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA

pierwszy raz

Pierwszy raz Macieja Kurzajewskiego. Już wtedy Kasia Cichopek wpadła mu w oko!

2024-03-07 12:03

Maciej Kurzajewski zainteresował się Katarzyną Cichopek jeszcze wtedy, kiedy był w małżeństwie z Pauliną Smaszcz. W jednym z wywiadów opowiedział o jednym z pierwszych razów.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są zaręczeni. Sam początek ich relacji nie był najłatwiejszy. Para ukrywała się, ale po jakimś czasie postanowiła się ujawnić. W jednym z wywiadów, Maciej postanowił podzielić się osobistym wyznaniem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają kryzys? Ślubu nie będzie?

Maciej Kurzajewski i jego pierwszy raz

Maciej Kurzajewski od lat związany jest z Telewizją Polską. To właśnie tam poznał swoją przyszłą żonę - Katarzynę Cichopek. W jednym z wywiadów dla „Jastrząb Post” wyznał, kiedy po raz pierwszy ujrzał Kasię. Stało się to bardzo dawno temu. Kurzajewski powiedział, że Cichopek zwróciła jego uwagę już wtedy, kiedy miała 18 lat i była wschodzącą gwiazdą „M jak miłość”: "Oglądaliśmy fragmenty z tych pierwszych odcinków. To jest niesamowite. Ja pamiętam tamte odcinki. Pamiętam Kasię. Już wtedy myślałem sobie ‚ Boże, jaka piękna dziewczyna’. To się zapowiadało na coś bardzo, bardzo dobrego. Chociaż tak jak wspomina Kasia, to miał być krótki epizod tylko” - wyznał w wywiadzie. Kurzajewski zapytany o moment, w którym między nimi zaiskrzyło, odpowiedział: „Pamiętamy i będziemy zawsze pamiętać. Cieszymy się, że to zostaje między nami. Jest czymś, co na pewno będzie nam towarzyszyło przez całe życie, to jest bardzo miłe wspomnienie. Zresztą tych wspomnień… każdy czas, który spędzamy razem, jest przynajmniej dla mnie czymś bardzo, bardzo wyjątkowym” - podkreślił Kurzajewski. Wszystko wskazuje na to, że szczęśliwa para, była sobie przeznaczona niemal od zawsze.

Kurzajewski nie ma zaufania do Cichopek? Mowa o "chorobliwej zazdrości"

Katarzyna Cichopek to polska prezenterka telewizyjna i gwiazda z serialu "M jak miłość". Z wykształcenia jest psychologiem, ale nie pracuje czynnie w wyuczonym zawodzie. W 2022 roku wzięła rozwód z Marcinem Hakielem, o którym było głośno, niemal we wszystkich polskich mediach. Maciej Kurzajewski to polski prezenter radiowo-telewizyjny i dziennikarz sportowy. Do 2020 roku był w małżeństwie z Pauliną Smaszcz. Razem z Cichopek prowadzili poranne pasmo "Pytanie na śniadanie". 

Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub w kopalni? Niecodzienna sytuacja w „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Źródło: Pierwszy raz Macieja Kurzajewskiego. Już wtedy Kasia Cichopek wpadła mu w oko!