Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: AKPA Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o Wiesławie Nowobilskim. Nie uwierzycie co napisała!

2022-10-11 10:22

Wiesław Nowobilski podczas siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami obchodził swoje urodziny. Z tej okazji ekipa programu mocno go zaskoczyła, a na jego twarzy było widoczne wzruszenie! Po show prywatne życzenia w stronę kierownika budowy napisała na swoim Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna. Jej słowa zachwyciły internautów!

Paulina Sykut-Jeżyna uchodzi za jedną z sympatyczniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Jest twarzą Polsatu i programu, który prowadzi z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską. Mowa oczywiście o Tańcu z Gwiazdami, który trwa w najlepsze! Za nami aż siedem emocjonujących odcinków, dzięki którym widzowie mogli poznać uczestników 13. edycji całkiem z innej strony. Niestety jak to w programach tego typu bywa, ktoś musi odpaść, aby ktoś mógł wygrać. O kryształową kulę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 00 zł dla gwiazdy i 50 000 zł dla tancerza walczą nadal: Jacek Jelonek, Ilona Krawczyńska, Natalia Janoszek i Wiesław Nowobilski, którego od pierwszego odcinka widzowie po prostu pokochali!

Wywiad z Masters

Wiesław Nowobilski - urodziny w Tańcu z Gwiazdami

Kierownik budowy z programu Nasz Nowy Dom rozkochał w sobie polską publiczność, a w poniedziałkowy wieczór 10 października, czekała na niego niespodzianka na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Ekipa programu zaśpiewała Wiesławowi Nowobilskiemu gorące sto lat, a w ramach niespodzianki podarowała mu tort i niebieskie balony wypełnione helem. Na twarzy mężczyzny pojawiła się ogromna radość, a gołym okiem widoczne było także wzruszenie. Życzenia z okazji urodzin, złożyła Wiesiowi także Paulina Sykut-Jeżyna na swoim Instagramie.

- @wieslawnowobilski ma dzisiaj urodziny! To cudowny, ciepły, kochany i dobry człowiek. Wszystkiego najlepszego Wiesiu! Abyś tańczył nam do finału z @janja_lesar, która jest taka jak Ty

Piękny opis prowadzącej Taniec z Gwiazdami zachwycił wiele osób. W komentarzach pojawiły się same ciepłe słowa, a także życzenia dla Wiesława Nowobilskiego. My również przyłączamy się do tych słów i składamy Najlepsze Życzenia!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - kiedy FINAŁ? Kto ma największe szanse na wygraną?