Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę

2023-07-26 22:56

"Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo to jest najważniejsze" - słyszymy często przy składaniu życzeń. I słusznie, bo udręka pojawia się wtedy, gdy ze zdrowiem zaczynamy mieć problemy. Ostatnio mogła przekonać się o tym Paula Karpowicz z zespołu Topky. Co dolega artystce?

Problemy ze zdrowiem Pauli Karpowicz

Paula Karpowicz to jedna z najpiękniejszych i najbardziej lubianych piosenkarek disco polo. A zespół Topky, który tworzy z Angeliką Żmijewską ma w Polsce i poza jej granicami całą masę fanów. Dziewczyny regularnie koncertują w największych polskich miastach, tworzą nowe hity i możemy je oglądać podczas występów na telewizyjnych koncertach. Taki tryb pracy wymaga dużej ilości siły i dobrego zdrowia. Często bowiem piosenkarze, żeby dojechać na swój godzinny występ, muszą pokonać setki kilometrów w samochodzie. Niejednokrotnie w niewygodnej pozycji. A potem mimo to wykrzesać z siebie całą masę energii na scenie, żeby zadowolić swoich fanów i dać prawdziwe show. Nie ułatwiają tego na pewno problemy ze zdrowiem, a na te ostatnio skarży się Paula Karpowicz. Wokalistka udała się, więc do lekarza.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz - diagnoza

Paula Karpowicz podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami informacją o jej aktualnym stanie zdrowia. Wokalistka opowiedziała o tym, że na koncertach musi być ostrożna i nie może zbyt dużo skakać. To w związku z problemami z jakimi zmaga się piosenkarka zespołu Topky. Właśnie dlatego wybrała się do lekarza, który miał pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jak przekazała Karpowicz - lekarz zalecił jej wybranie się do szpitala na specjalny zabieg związany z kręgosłupem. Miałby on nie być szczególnie inwazyjny, a rekonwalescencja stosunkowo krótka. Mimo to Paula postanowiła, że najpierw spróbuje na razie z rehabilitacją, a jeśli ona nie przyniesie efektów, pomyśli nad dalszymi krokami. W takim razie trzymamy kciuki, żeby wszystkie te działania pomogły, a Pauli życzymy dużo zdrowia!

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:
Źródło: Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę