kiedyś i dziś

Patrycja Markowska - kiedyś i dziś. Tak zmieniła się piosenkarka od hitu "Świat się pomylił"

2024-04-15 14:42

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest Patrycja Markowska. Utalentowana artystka, która od lat pnie się ku górze w branży muzycznej. Pamiętacie ją z początków kariery? Na starych zdjęciach ciężko ją rozpoznać. Markowska miała kiedyś o wiele krótsze włosy i całkiem inny styl.

Patrycja Markowska od lat jest aktywna w branży muzycznej. Pochodzi z muzycznie uzdolnionej rodziny, a jej ojciec jest znanym i lubianym wokalistą zespołu Perfect. Mowa oczywiście o Grzegorzu Markowskim, który wielokrotnie wychodzi na scenę ze swoją córką. Co ciekawe, za czasów szkolnych Markowska razem z koleżankami z klasy tworzyła zespół wokalny Gaudeamus. W grudniu 2001 roku jej kariera rozpoczęła się na dobre, kiedy to wydała debiutancki album studyjny zatytułowany "Będę silna". Szybko została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii "Nowa twarz fonografii", a w 2005 roku widzowie TVN mogli oglądać ją na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Miano prawdziwego hitu zdobył w 2007 roku kawałek "Świat się pomylił", który na dobre wpisał się w klasykę polskiej twórczości. Dziś o Patrycji Markowskiej wie każdy, a jej głos potrafi koić zmysły.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Rutkowski zaszalał ze stylizacją za ok. 13 tys. złotych. Tak odstawił się na urodziny żony

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

Patrycja Markowska - kiedyś i dziś

Pamiętacie Patrycję Markowską z początków kariery? Kilka lat temu wokalistka wyglądała całkiem inaczej! Uwielbiała zaszaleć z kolorami włosów, a także z ich długością. Raz rządziła krucza czerń, innym razem afro loki lub bardzo krótkie cięcie. Zdjęcia z początków kariery Markowskiej, znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że artystka mocno się zmieniła! Dziś nosi długie blond włosy, a jej styl jest całkiem odmienny niż sprzed kilkunastu lat.