Patrycja Kazadi

i

Autor: WBF

Patrycja Kazadi miała koronawirusa! "Atakował wszystkie moje narządy"

2021-11-25 17:14

Kilka miesięcy temu Patrycja Kazadi odniosła się do komentarzy na temat swojej wagi. W odważnym nagraniu wyznała, że dodatkowe kilogramy to efekt choroby. Ta bardzo wyniszczyła jej organizm, dlatego, gdy gwiazda zaraziła się koronawirusem "nie było wesoło". Patrycja Kazadi wyznała, że wirus atakował po kolei wszystkie narządy. Jak aktorka czuje się teraz?

Wbrew temu, co można usłyszeć, pandemia wciąż nie została opanowana. I nawet szczepionki nie dają 100% bezpieczeństwa. Wciąż coraz więcej osób zaraża się koronawirusem, by później walczyć o życie w szpitalu.

Choroba nie omija nawet znanych i lubianych... Dowiedzieliśmy się, że Patrycja Kazadi miała koronawirusa.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Patrycja Kazadi ciężko przechorowała COVID-19

Od kilku miesięcy gwiazda jest bardzo szczera ze swoimi fanami. Rozpoczęła ciaopozytywną rewolucję! W odważnym nagraniu Patrycja Kazadi wyjaśniła, dlaczego przytyła. Gwiazda boryka się z chorobą. Z jej powodu koronawirus zaatakował tak mocno.

Na jakie choroby cierpią gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Toczeń rumieniowaty to paskudna choroba, trudna w leczeniu. Która gwiazda z nią walczy?

Patrycja Kazadi to nie jedyna ciałopozytywna gwiazda. Kto jeszcze wspiera ten ruch?

Po mojej dwuletniej prawie już batalii zdrowotnej myślałam, że nic nie jest w stanie mnie już złamać. Myliłam się, ostatnie 2 tygodnie przeczołgały mnie jak nigdy dotąd. Ze względu na moje problemy zdrowotne, choroby autoagresywną i autoimmunologiczną, moje ciało po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami nie poradziło sobie z ?wirusem tak jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy. Nie było wesoło.

Pisała Patrycja Kazadi.

Gwiazda jednak zakończyła wpis optymistycznie. Nareszcie poczuła się na tyle lepiej, by napisać fanom kilka słów. Podziękowała również medykom oraz bliskim za wsparcie.

Niestety Patrycja Kazadi z powodu choroby musiała przełożyć premierę singli oraz odwołać występy.

Życzymy zdrowia!

Źródło: Patrycja Kazadi miała koronawirusa! "Atakował wszystkie moje narządy"